Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    GitFest - Kombine + Kamp Çadır Alanı

    İzmir - Doğanbey Plajı Sakızağacı Mevkii, Doğanbey Plajı, Seferihisar SEFERİHİSAR / İzmir 1 Temmuz 2022 Cuma
    • Festival

    GitFest - Kombine + Kamp Çadır Alanı

    Gitmek isteyen ama cesaret edemeyen, hep erteleyen, nasıl gidileceğini bilemeyen, yeterli bilgisi veya gerekli malzeme ve ekipmanı olmayan ya da yanına yoldaş arayan, aslında hep giden ama daha fazla ekipman, bilgi, deneyim kazanmak, yeni rotaları keşfetmek, yeni trendleri öğrenmek isteyen, kalabalık gitmek isteyen, yalnız gitmek isteyen, adrenalin için, huzur için, sosyalleşmek için, dinlenmek için, eğlenmek için giden, kısacası “GİT”, bulunduğu ortamdan, bilindik alanlardan çıkıp keşfetmeye meraklı, farklı deneyimler kazanmaya istekli, yeni şeyler öğrenmeye hevesli herkes için oluşturulmuş bir festival. 

    Türkiye'de bir ilki gerçekleştiren GitFest, kamp karavan outdoor sektöründe faaliyet gösteren 100'ün üzerinde firmayı bir araya getirip ziyaretçilerine geniş ürün seçeneği yarattı. 30 bin ziyaretçisiyle atölye ve söyleşilerde deneyim paylaşımı sağladı, yarışmalar ve konserlerle unutulmaz anılara ev sahipliği yaptı.

    Sektörün Türkiye'deki en büyük organizasyonu GitFest, bu yıl 1-2-3 Temmuz'da, Kafa Radyo medya sponsorluğunda Sakızağacı Mevkii Doğanbey Plajı Seferihisar'da.

    Hadi gidelim!

    • Fuar Alanı bileti sadece kamp, karavan, outdoor sergi alanı girişi için geçerlidir. Diğer tüm bilet seçenekleri Fuar Alanı girişini de kapsamaktadır.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İzmir - Doğanbey Plajı

    - Festival alanımız, yemyeşil bir doğaya, anıt ağaçlara ve hatırı sayılır tarihi mekanlara sahip. Tüm bu güzelliklere, en ufak bir zarar vermek istemeyeceğinizden eminiz. Bu konuda üst düzey hassasiyet göstereceğinizden hiç kuşkumuz yok.
    - Festivale evcil dostlarınızı da getirmeniz bizi mutlu eder. Hemcinsleriyle geçim problemi yoksa, başımızın üstünde yerleri var, varsa olumsuz durumlar için tedbirinizi alıp, kararı siz verin. Sizden sadece bir konuda özenli davranmanızı rica ediyoruz.  Patili dostlarımızın tuvalet ihtiyaçlarını, lütfen onlar için belirlenmiş olan özel alanlarda gidermelerini sağlayın.
    - Gerekli hassasiyeti göstereceğinizden emin olmakla birlikte, adettendir, hatırlatalım. Çöplerinizi elbette uluorta bırakmaz, çöp kovalarına atarsınız değil mi?
    - Yıl olmuş 2022. Meteoroloji bilimi, yazık ki halen 5 günden fazlası için doğru tahmin yapamıyor. Bu nedenle sürprizlere hazırlıklı olalım. Festivalimiz her türlü hava koşulunda gerçekleşebilir. Festivali iptal etmediğimiz sürece, "yağmur yağdı, rüzgar esti, güneş yaktı" gibi gerekçelerle bilet iadesi yapmayacağımızı belirtmek isteriz.
    - Festival alanı içerisinde, yeterince bol çeşitlilikte ve uygun fiyatlarda yiyecek-içecek seçeneğiniz olacağı için, lütfen yanınızda yiyecek-içecek getirmeyiniz. Girişte bırakmak zorunda olacağınızı belirtiriz.
    - Festival alanına kesici, yanıcı, delici, parlayıcı, patlayıcı hiçbir madde, ruhsatlı/ruhsatsız hiçbir silah ya da lazer ekipmanları kesinlikle almayacağız. Bu konuda toleransımız 0 (sıfır)dır.
    - Aynı şekilde, Türkiye Cumhuriyeti yasaları uyarınca yasak olan uyuşturucu, uyarıcı her türlü madde konusunda da toleransımız 0 (sıfır)dır. Sadece reçeteli ilaçların festival alanına girmesine müsaade edeceğiz. O da reçetesi yanında olmak kaydıyla!
    - Parfüm, deodorant gibi kişisel kozmetik ürünlerinizden vazgeçemeyenlerdenseniz, lütfen 50ml.'den küçük olsun. Fazlası güvenliğe takılır. Yazık…
    - Güvenlik görevlilerimizce tehlikeli ya da sakıncalı bulunan her tür eşya festival alanına alınmayacaktır.
    - Biz bu festivali, “anı kaydedin” diye değil, “anı yaşayın” diye yapıyoruz. Kaydedilmesi gereken anları, biz zaten kaydederiz, merak etmeyin. Festival alanına profesyonel ses-görüntü cihazları, video kamera, fotoğraf makinası vb. almayacağız. Cep telefonu neyinize yetmiyor?
    - Drone kameraları da festival alanına almayacağımızı belirtiriz. Yukarıya her baktığımızda sadece güneşi, ayı, yıldızları, bulutları görmek istiyoruz. 
    - Üzgünüz ama, 18 yaş altı arkadaşlarımızı festivalimize alamıyoruz.
    - Tüm güne yayılmış onca aktivite varken ve her türlü ihtiyacınızı içeride karşılayabiliyorken elbette dışarı çıkmayı düşünmezsiniz ama biz yine de belirtelim. Festival süresince, festival için belirlenmiş alanın dışına çıkmanıza izin vermeyeceğiz. (Olağanüstü durumlar için danışma noktalarımız elbette size yardımcı olacaktır.)
    - Çimlere yayılmanın keyfi hiçbir şeye değişilmez. Canlı performansları izlemek için oturma düzeni oluşturmayacağımızı belirtiriz.
    - Festival alanında "emanet noktası" olmayacak. Bu nedenle lütfen gereksiz eşya getirip, kendinize yük etmeyiniz.
    - Festivalimizde elbette ki tüm güvenlik önlemleri alınacaktır. Bununla birlikte belirtmek isteriz ki; Olası kayıp, zarar, ziyan, hasar, kaza, yaralanma gibi olumsuz durumlardan sorumlu değiliz. Lütfen tedbirlerinizi kendiniz de alınız. Yine de bir şeyler ters giderse, size her konuda yardımcı olmaya hazır danışma görevlilerimiz ve olası sağlık sorunlarında başvurabileceğiniz sağlık personelimiz 7/24 görevlerinin başında olacaklar.
    - Festivalimize lütfen kıymetli eşyalarınızı getirmeyiniz. 
    - Size ait olmayan bir eşya bulursanız, lütfen kayıp eşya deskimize bırakınız. Ya da bir eşyanızı kaybettiyseniz, yine kayıp eşya deskimize başvurunuz.
    - Festival kapsamında kamp yapacaksanız, "nolurnolmaz" deyip uyurken çantanızı, cüzdanınızı, değerli eşyalarınızı, çadır kapısından uzak bir noktaya yerleştiriniz.
    - Çadırınızı kurmak konusunda yardıma ihtiyaç duyarsanız, görevli personellerimiz size yardımcı olacaklardır.
    - Lütfen, çadırınız kurulmuş haliyle 9 m2’den fazla yer kaplamasın.
    - Konaklama sadece kamp alanında mümkün olabilecektir. 
    - Önemli! Festival biletinizi kaybetmeyiniz. Hiçbir koşulda kayıp biletler için yeni bilet vermeyeceğimizi belirtiriz.
    - Festival alanında bireysel olarak ateş yakmak kesinlikle yasaktır.
    - Festival giriş kapısı önünde ya da etrafında, festival alanının dışında, el ilanı, broşür, insert vb. hiçbir tanıtım materyalinin dağıtılmasına, civardaki direk ve ağaçlara afiş, branda vb. asılmasına, infodesk kurulmasına izin vermeyeceğimizi özellikle belirtiriz. Uyanıklığın lüzumu yok.
    - Festival alanı içerisinde gerçekleştirilecek olan her türlü ticari faaliyet ve tanıtım çalışması, organizatör olarak bizim bilgimiz ve onayımız dahilinde mümkün olabilecektir.
    - Festivale geldiğinizde, festival alanı içinde görüntü çekimi ve ses kaydı yapılmasına şahsi izin vermiş sayılırsınız. Yaptığımız çekimleri, tanıtım amaçlı kullanabiliriz, sponsorlarımızla, katılımcı markalarımızla paylaşabiliriz. Sizi biraz meşhur etsek fena olmaz herhalde?
    - Festival biletleri bizim yazılı iznimiz olmaksızın, herhangi bir yayın organında, yarışma benzeri programlarda promosyon amaçlı kullanılamaz.
    - Gerekli gördüğümüz koşulda, bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkına sahibiz. 
    - Biletlerimizin sahtesini basma, kopyalama, çoğaltma gibi yöntemlere başvuracak olanlara affımız yoktur. Anında dava açar ve yasal yollarla hakkımızı sonuna kadar ararız, alırız.
    - Organizatör olarak festival ve içeriğiyle ilgili olarak, yerleşim planı revizyonu yapabiliriz. Program ve aktivitelerin niteliğinde, tarihinde, saatinde, yerinde değişiklik yapma hakkına sahibiz. Programda gerçekleşecek olası değişiklikler, biletin tam ya da kısmi iadesi için sebep arz etmez.
    - Olağanüstü ve acil bir durumda, festivali durdurma, sonlandırma, erteleme, uzatma, katılımcı ve ziyaretçileri festival alanının dışına çıkarma ya da alanda tutma haklarına sahibiz.
    - Güvenlik görevlilerimiz, uygun bulmadığı kişileri, biletlerini iade ederek içeri almamama hakkına sahiptir.
    - Güvenlik görevlilerimiz gerekli gördüğü koşulda, üst ve çanta araması yapabilir. Bileti aldığınızda bu aramalara da onay vermiş olduğunuzu bilmenizi isteriz. Bu önleme rıza göstermeyen katılımcılarımız olursa festival alanına alınmayacakları gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.
    - Festival süresince kategorinize göre rengarenk bileklikleriniz olacak. Onları lütfen çıkarmayın ve kaybetmeyin. Yıpranmış ya da kopmuş bir bileklikle festivale giriş yapamayacağınızı belirtmek isteriz.
    - Festival alanı dışında gerçekleşecek hiçbir durum ya da olaydan biz sorumlu değiliz.
    - Yukarıdaki kurallara aykırı davrananlar ile huzursuzluk çıkaranlar derhal festival alanından uzaklaştırılacak gerek görülürse haklarında şikayetçi olunacak olup bu kişiler Organizasyon Komitesinden herhangi bir hak talebinde bulunamayacaklardır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü