Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    OutdoorFest İstanbul Kombine

    • Festival

    OutdoorFest İstanbul Kombine

    Bilgi: Bu etkinlikte 3. Avantajlı Dönem fiyatları uygulanmaktadır.

    14 Ekim (Ödül Gecesi)-15-16 Ekim’de İstanbul’da Kadıköy’ün merkezindeki yeni etkinlik alanında düzenlenecek. Katılımcılar festival alanında konserlere, Outdoor Talks konuşmalarına, atölyelere ve oyunlara katılabilecekler. Markaların ürün ve hizmetlerinden avantajlı yararlanabilecekler. Gün içinde akustik konserler, Outdoor Talks konuşmaları ve gün batımında ana sahnede konserleri dinleyebilecekler Türkiye’de ilk defa Outdoor markalarının 27 kategoride ödüllendirildikleri Outdoor Awards’da festivalin İstanbul ayağında 14 Ekim akşamı muhteşem bir törenle düzenlenecek. Bu deneyimi kaçırmak istemiyorsan hemen tıkla!

    15 EKİM 2022

    14.30-15.30 DJ Barthez Canlı Performans

    18.00-19.00 Fötr Alper & Friends / Konser

    20.00-21.00 Feridun Düzağaç / Konser

    16 EKİM 2022

    15.00-16.00 Konser / Melis Karaduman Akustik Trio

    18.00-19.30 Yeni Yerli/ Akustikhane

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü