Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Guardians of the Galaxy Vol.3

    Guardians of the Galaxy Vol.3

    e enjte, 4 maj 2023
    I përshtatshëm për audiencën 13 vjeç e lart.
    Përmban elemente të dhunës dhe frikës.
    Ai përfshin sjellje që mund të krijojnë shembuj negativë.
    149 minutë
    • Aksion
    • Aventurë
    • I animuar

    Ende i tronditur nga humbja e Gamora, Peter Quill mbledh ekipin e tij për të mbrojtur universin dhe një prej tyre - një mision që mund të nënkuptojë fundin e Gardianëve nëse nuk është i suksesshëm.

     
    Komenti juaj u dërgua me sukses
    Ka ndodhur një gabim gjatë përpunimit të transaksionit tuaj