Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    Spider-Man: Across the Spider-Verse

    Aksion Aventurë I animuar

    Örümcek-Adam: Örümcek Evrenine Geçiş, aksiyon dolu kahramanlık hikayesi ve farklı boyutların kesiştiği büyülü dünyasıyla izleyicilere unutulmaz bir yolculuk sunuyor.

    rating star

    -

    Vlerësimi i redaktorit

    0 Kritik
    rating star

    -

    Vlerësimet e audiencës

    0 Yorum

    Regjisori: Kemp Powers

    Tema e filmit

    Spider-Man: Across the Spider-Verse detajet e filmit

    Ende i tronditur nga humbja e Gamora, Peter Quill mbledh ekipin e tij për të mbrojtur universin dhe një prej tyre - një mision që mund të nënkuptojë fundin e Gardianëve nëse nuk është i suksesshëm.

    • Data e Vizionit 02 qershor 2023 e premte
    • Lloji i filmit Aksion,Aventurë,I animuar
    • Kohëzgjatja 140 minutë
    • Shënues inteligjentë Përmban elemente të dhunës dhe frikës. Ai përfshin sjellje që mund të krijojnë shembuj negativë. Për Mbi 6 Auditorë Publik. Audienca Nën 10 vjeç mund të shikojë audiencën me familjen.

    Kastet e filmit

    Spider-Man: Across the Spider-Verse aktorët e filmit

    Spider-Man: Across the Spider-Verse Vlerësimi juaj për këtë film?

    0 përdorues i vlerësuar
    Dërgo

    0 / 5

    0 vlerësim

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0