Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Operation Fortune: Ruse De Guerre

    Operation Fortune: Ruse De Guerre

    e enjte, 5 janar 2023
    Përmban elemente të dhunës dhe frikës.
    Ai përfshin sjellje që mund të krijojnë shembuj negativë.
    Për Mbi 6 Auditorë Publik.
    Audienca Nën 10 vjeç mund të shikojë audiencën me familjen.
    114 minutë
    • Aksion
    • Action
    • Thriller
    • Comedy

    Agjenti special Orson Fortune dhe ekipi i tij i operativëve rekrutojnë një nga yjet më të mëdhenj të filmit të Hollivudit për t'i ndihmuar ata në një mision të fshehtë kur shitja e një teknologjie të re armësh vdekjeprurëse kërcënon të prishë rendin botëror.

    Komenti juaj u dërgua me sukses
    Ka ndodhur një gabim gjatë përpunimit të transaksionit tuaj