Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Firestarter

    Firestarter

    e enjte, 12 maj 2022
    Regjisori : Keith Thomas
    Përmban elemente të dhunës dhe frikës.
    Ai përfshin sjellje që mund të krijojnë shembuj negativë.
    I përshtatshëm për audiencën 16 vjeç e lart.
    94 minutë
    • Triller
    • Horror
    • Drama
    • Sci-Fi
    • Horror

    Si të rinjë, Andry McGee (David Keith) dhe gruaja e tij e ardhsme Vicky (heather Locklear), morrën pjesë në eksperimente sekrete, duke lejuar qe të iu nënshtrohen testeve mjeksore misterioze. Vite më vonë, e bija e ciftit, Charlie (Drew Barrymore), fillon të shfaq aftësinë për t'i vënë flakën gjërave me mendjen e saj.

    Regjisori

    -

    Komenti juaj u dërgua me sukses
    Ka ndodhur një gabim gjatë përpunimit të transaksionit tuaj

    Kinemo Kinemo Teatri Teatri Koncert Koncert Spor Spor Tümü