Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Kërkimet Popullore
Biletinial Sugjeron
   Biletinial Sugjeron
    Zbuloni qytetin tuaj #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    alt

    -The Boogeyman

    Triller Horror Gizem

    rating star

    -

    Vlerësimi i redaktorit

    0 Kritik
    rating star

    -

    Vlerësimet e audiencës

    0 Yorum

    Aktori Kryesor: Chris Messina

    Regjisori: Rob Savage

    Tema e filmit

    -The Boogeyman detajet e filmit

    Nxënësja e shkollës së mesme Sadie Harper dhe motra e saj më e vogël, Sawyer, janë ende të tronditur nga vdekja e fundit e nënës së tyre. Ata nuk po marrin shumë mbështetje nga babai i tyre, Will, një terapist që po përballet me dhimbjen e tij të fortë. Kur një pacient i dëshpëruar shfaqet papritur në shtëpinë e tyre duke kërkuar ndihmë, ai lë pas një entitet të tmerrshëm të mbinatyrshëm që pre mbi familjet dhe ushqehet me vuajtjet e viktimave të tij.

    • Data e Vizionit 01 qershor 2023 e enjte
    • Lloji i filmit Triller,Horror,Gizem
    • Kohëzgjatja 98 minutë
    • Shënues inteligjentë Përmban elemente të dhunës dhe frikës. Ai përfshin sjellje që mund të krijojnë shembuj negativë. I përshtatshëm për audiencën 16 vjeç e lart.

    Kastet e filmit

    -The Boogeyman aktorët e filmit

    -The Boogeyman Vlerësimi juaj për këtë film?

    0 përdorues i vlerësuar
    Dërgo

    0 / 5

    0 vlerësim

    5 star
    0
    4 star
    0
    3 star
    0
    2 star
    0
    1 star
    0