Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Violent Night-

    Violent Night-

    e enjte, 1 dhjetor 2022
    Regjisori : Tommy Wirkola
    Aktorët : David Harbour
    Përmban elemente të dhunës dhe frikës.
    Ai përfshin sjellje që mund të krijojnë shembuj negativë.
    I përshtatshëm për audiencën 16 vjeç e lart.
    101 minutë
    • Aksion
    • Komedi
    • Triller
    • Krim
    • Action
    • Comedy
    • Crime

    Kur një grup mercenarësh sulmojnë pasurinë e një familjeje të pasur, Santa Claus duhet të ndërhyjë për të shpëtuar ditën (dhe Krishtlindjet).

    Komenti juaj u dërgua me sukses
    Ka ndodhur një gabim gjatë përpunimit të transaksionit tuaj

    Kinemo Kinemo Teatri Teatri Koncert Koncert Spor Spor Tümü