Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popular Searches
Biletinial Suggests
   Biletinial Suggests
    Discover Your City #Special Events For City
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Ahmet İhvani

    Ahmet İhvani

    04 October Wednesday - 11 October 2023 Wednesday
    • Konser

    Ahmet İhvani Konseri Biletleri

    Yaptığı müziği “İhvanice” olarak tanımlayan ve müziğinde aşıklık geleneğinin izini sürdüren Ahmet İhvani sizlerle buluşmaya hazırlanıyor.

    İlk iki albümünden sonra adından sıkça söz ettiren İhvani, yoğun bir hazırlık ve çalışma sürecinden sonra Perde’de her biri dinleyicide ayrı bir iz bırakan on iki esere yer vermiş.Eserleri dinlerken 14. yüzyıl sairlerinden Seyyid Nesimi, 16. yüzyıl şair ve ozanlarından Şah Hatayi ve Pir Sultan Abdal, Gevheri’den Meluli’ye ve nihayet İhvani’ye varan bir yolda gerçekleşen buluşmalara tanıklık ediyoruz.

    İhvani, bundan evvel yaptığı iki albümde de olduğu gibi kendi söz ve bestelerini şairane üslubunu bozmadan seslendirmiş. Perde’de Ahmet Aslan, Zeynep Bakşi Karatağ, Ali Rıza Albayrak ve Hüseyin Albayrak gibi kıymetli sanatçıların eşlik ettiği düetler bilhassa dikkat çekiyor.

    Please select a date to buy tickets
    Ankara - Ankara Nefes Bar
    İstanbul Anadolu - Maltepe Dragos Sahne
    İzmir - İzmir Narlıdere AKM Gürdal Tosun Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Your comment has been sent successfully
    An error occurred while processing your request

    Ahmet İhvani Tickets and Prices

    AnkaraAhmet İhvani Ankara Tickets

    AdresAnkara Nefes Bar
    Organization Ditar Production
    Prices starting from 250.00 TL

    İstanbul Anatolian SideAhmet İhvani İstanbul Anatolian Side Tickets

    AdresMaltepe Dragos Sahne
    Organization Ditar Production
    Prices starting from 250.00 TL

    İzmirAhmet İhvani İzmir Tickets

    Organization Ditar Production
    Prices starting from 250.00 TL