Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    19 Mayıs (Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı) İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

    19 Mayıs (Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı) İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

    • Senfoni
    • Konser

    İzmir Devlet Senfoni Orkestrası

    19 Mayıs  (Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı)

    Şef: Tolga Taviş

    Solistler: Işıkkent Eğitim Kampüsü Gençlik Korosu

    Program:  Gelecek Bizim

    Anlatıcı: Ulvi Kahyaoğlu

    İzmir Devlet Senfoni Orkestrası, Şef Tolga Taviş yönetiminde gerçekleştireceği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Özel Konseri’nde sahneyi gençlerle paylaşmaya hazırlanıyor. 
    İZDSO ve IŞIKKENT EĞİTİM KAMPÜSÜ işbirliğinde gerçekleşecek konser için özel olarak hazırlanan “Gelecek Bizim” temalı eser ilk kez sahnelenecek.
    Işıkkent Eğitim Kampüsü Gençlik Korosu’nun orkestramız eşliğinde birbirinden güzel Türkü ve Marşlar söyleyeceği eserin anlatımını tiyatro sanatçısı Ulvi Kahyaoğlu yapacak. Orkestra düzenlemeleri, besteci Tolga Taviş tarafından yapılan “Gelecek Bizim” adlı eserde, orkestra, gençlik korosu, anlatıcı ve dans gösterilerinin yer alacak.

     

    ÜYELİK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BİLETLERİM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.
    ÜYELİK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu