Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    60. Sanat Yılında Emel SAYIN ile Hayat Bulan Şarkılar

    • Konser

    60. Sanat Yılında Emel SAYIN  ile Hayat Bulan Şarkılar

    ‘‘CUMHURİYETİN KADINLARI SÖYLÜYOR! DÜNYA DİNLİYOR!’’

    Tülay Aktaş Gönüllü Kuruluşlar Güçbirliği ve Belçika Türk Kadınlar Derneği olarak 25. Yılımızı kutlarken Bizleri bir araya getiren Müziğin gücüyle yine Şarkılar söylüyor ve diyoruz ki; “Mucize sen ol, gülsün gözleri! Kalbimiz bir iyilikle dolsun, bir çocuğa güneş olsun.”
    Çeşme Belediyesi’nin desteği ile yüzlerce çocuğa güneş olmak için ikinci konserimizi AÇEV (Anne Çocuk Eğitim Vakfı) yararına gerçekleştirecek olmanın tatlı heyecanı ve mutluluğunu yaşıyoruz.
    Zarif sanatçımız Emel SAYIN’ın, Ankara Gençlik Parkı’nda profesyonel olarak sahnede mikrofon karşısına geçtiği ilk günden bugüne gönüllerimize,hayatımıza bir şekilde dokunmuş nice başarılarına şahit olduk. Türk halkının sevgisiyle bütünleşerek geçirdiği 60 yıllık sanat hayatında eşsiz sesi ve naif ruhuyla hayat verdiği,lanse ettiği şarkıların seslendirileceği bu özel Konser projesini, İzmir’in turizm merkezi Çeşme’de ilk kez sanatseverlerle keyifle buluşturabilmeyi amaçladık.
    Bu çok anlamlı gece için Türk Müziği Sanatçısı/Eğitmeni Ümit BULUT Rehberliğinde 4 aydan bu yana, titizlikle hazırlanan İzmir’li ve Belçika’da yaşayan Amatör,yetenekli Türk Kadınlarından oluşan Topluluğumuzun özel bir Türk Müziği Orkestranın refakatinde seslendireceği 25 Şarkıdan oluşacak seçkin Repertuvar, 24 m2 lik Led ekran üzerinde zaman zaman filmlerinden, anılarından, kliplerinden hazırlanmış özel kolajlar eşliğinde Sanatseverlerle buluşacak.
    Konser, özel bir REJİ-Prodüksiyon ekibinin çekimiyle Youtube üzerinden hem Türkiye’de hem de Avrupa ve dünyanın farklı noktalarından,on line Bilet uygulamasıyla canlı olarak ta izlenebilecek.
    Planlanan bir Turne kapsamında farklı Şehirlerde de Sanatseverlerle buluşması planlan Projenin 2. Konseri, İzmir Büyükşehir Belediyesi’nin de katkılarıyla 17 Kasım Perşembe akşamı Ahmet ADNAN SAYGUN Sanat Merkezinde gerçekleşecek.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü