Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor

    Ahiyan

    1998 doğumlu rap müzik sanatçısı, söz yazarı, beatmaker, aranjör ve solistdir. 2009 yılında ilk amatör kaydını aldı. 2012'de ilk beat albümü olan "İmpress"i yayınladı. 2013 yılında ise ilk EP albümü olan "Transpoze"yi yayınladı. Ayrıca halk müziği ve sanat müziği alanında solist olarak görev aldı. 2014 yılında ilk kapsamlı albümü olan "88 Tuş"u elden satışa sundu, sonrasında online olarak yayınladı. 2015'de şehir içinde düzenlenen yarışmalarda, en iyi erkek solist dalında derece edindi. 2016 'da ilk video klibi olan "Cereyan"ı yayınladı. 2012 - 2015 sonlarına kadar B.A.S Yapım'da çalışmalarını sürdürdü. 2019 yılında Basemode Records Tersine EP yayınlandı. Yine aynı yıl  Ankara Müzik ve Güzel Sanatlar Üniversitesi Müzik Teknolojileri bölümüne girdi.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Aqua Florya Hayal Kahvesi
    İstanbul Avrupa - Mask Beach
    Eskişehir - Eskişehir Milyon Performance Hall
    Denizli - Denizli Holly Stone
    Isparta - Isparta Holly Stone Performance Hall
    Antalya - Antalya Holly Stone Performance Hall
    Bursa - Bursa Milyon Performance Hall
    İstanbul Anadolu - İstanbul Milyon Performance Hall
    Aydın - Aydın Holly Stone Performance Hall
    Muğla - Muğla 6:45
    Ankara - Ankara Milyon Performance Hall
    İstanbul Avrupa - IF Performance Hall Beşiktaş
    Afyon - Afyon Holly Stone
    İzmir - Ooze Venue İzmir
    Çanakkale - 6:45 Çanakkale
    Kocaeli - Kocaeli Hayal Kahvesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü