Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ahmet Kaya Şarkıları Konseri

    90 dakika
    • Konser

    Ahmet Kaya Şarkıları Konseri

    Süre: 90 Dk.

    Unutulmaz Sanatçı Ahmet Kaya'yı aramızdan ayrılışının 22. yılında İzmir’de kendi şarkıları ile anılacak. Konser 16 Kasım 2022 tarihinde saat 20:30’da Nazım Hikmet Kültür Merkezi’nde gerçekleşecektir. Konserin solistliğini 2016 yılından beri İzmir ve İstanbul'da düzenlenen Ahmet Kaya Geceleri ile adından söz ettiren Mertcan Titiz üstlenirken orkestra ise yine İzmirli müzisyenlerinden oluşuyor.

    Orkestra ise şu şekilde:
    Bağlama: Rahmi Can Gür
    Klasik&Elektro Gitar: Ahmetcan Manavoğlu
    Bas Gitar: Erdem Kamalı
    Keman: Savaş Sami Kündüroğlu
    Çello: Özgür Ulaş Özen
    Perküsyon: Cem Karataş

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü