Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Akademi Akcan Çarşamba Konserleri - Özberk Miraç Sarıgül & Gökay Coşkun Gitar Resitali

    70 dakika
    • Klasik
    • Konser.

    Akademi Akcan Çarşamba Konserleri - Özberk Miraç Sarıgül & Gökay Coşkun Gitar Resitali

    Yaş Sınırı: +8

    Akademi Akcan, geçen sene başlattığı “Çarşamba Konserleri” serisine kaldığı yerden devam ediyor. Bu yılın açılış konserinde bir klasik gitar resitaliyle iki genç sanatçı sahne alıyor. Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi’ne devam eden, ulusal ve uluslararası platformlarda önemli başarılar ve ödüller kazanan Özberk Miraç Sarıgül ve Gökay Coşkun, hem solo hem de duo performans sergileyecekleri dinletide, klasik gitarın bilinen repertuarı yanında çağdaş dönem bestecilerinden eserler de seslendirecekler.

    PROGRAM
    GÖKAY COŞKUN
    Domenico Scarlatti: Re Minör Sonat, K. 213
    Astor Piazzolla: Primavera Porteña
    Carlo Domeniconi: Toccata in Blue

    ÖZBERK MİRAÇ SARIGÜL
    Francisco Tárrega: Lagrima
    Mauro Giuliani: Six Variations, op. 49
    Âşık Veysel: Kara Toprak (arr. Ricardo Moyano)

    DUO
    Enrique Granados: Danzas Españolas, Op. 37, No. II: Oriental
    Jorge Cardoso: Milonga
    Radamés Gnattali: Suite Retratos III (Anacleto de Medeiros)
    Mathias Duplessy: Cavalcade

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü