Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Akın Sevgör

    • Konser

    Akın Sevgör

    18 Ocak'ta CSO Ada Ankara'da sahne alacak olan Akın Sevgör uzun zaman sonra ilk kez Ankara'lı dinleyenleri ile buluşacak...

    "Elektronik müzikte 'yeni klasik' olarak adlandırılan tarzın ülkemizdeki önde gelen ismi Akın Sevgör, 2019'da yayımlanan son albümü Formation'ın yanısıra, daha öncesinde popüler dizilerde de yer bulmuş Arsnova albümünden eserleri ile  yaratıcı müziğin sınırlarını bir adım ileriye taşıyor.

    Ustalıkla tasarlanmış; piyano ve yaylılar ile bezenmiş elektronik altyapılar, klasik ile modern arasında bir yolculuk... Basit bir varoluşçu endişenin tersyüz edilmesinden yola çıkan Formation albümü: “Varlığımızda ölüm kadar kaçınılmaz olan şey nedir? Tabii ki hayat!” Kendine ayna tutmak, kendinle yüzleşmek, değişerek gelişmek: Formation tam da böyle bir oluş sürecini inceliyor ve Ankaralı dinleyicilerle ilk kez buluşuyor.

    Akın Sevgör  Piyano ve Elektronik Altyapılar

    Çağlar Haznedaroğlu Keman

    Öykü Koçoğlu Viyola

    Erman İmayhan Viyolonsel

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan         dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü