Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Alchemy Records Party

    480 dakika
    • Parti

    Alchemy Records Party

    Yaş Sınırı: 18+

    (Scroll down for English)
    Efsanevi Alchemy Plak şirketinin dünyaca ünlü kurucusu, Güney Afrika kökenli Shane Gobi bizimle parti yapmak için Londra’dan Antalya’ya geliyor! Psy-boutique sanatçıları; Bahar Canca ve AslanDJ’’in yanısıra Alchemy Records’un değerli sanatçılarından Psysarı da İstanbul’dan gelerek bu özel gecede bizimle birlikte olacak. Hepinizi dans pistine bekliyoruz!

    Legendary Alchemy Records and its world-famous founder Shane Gobi coming to Antalya to party with us!  Psy-boutique residents Bahar Canca and AslanDJ will be joined by Alchemy artist, South African origin and London-based Shane Gobi and Psysari from Istanbul at one of our favourite Antalya venues L’arena beach on the 17th of December. Be with US!

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü