Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Alireza Ghorbani

    • Konser

    Alireza Ghorbani

    İran’ın etkileyici sesi Alireza Ghorbani İstanbul’da!

    Alireza Ghorbani, 4 Ekim Salı Akşamı İstanbul 4. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali’ni açıyor.

    İstanbul 4. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali bu yıl açılışını 4 Ekim Salı akşamı İranlı ünlü yorumcu Alireza Ghorbani ile AKM’de yapıyor.

    Bu yıl 4-5-6 Ekim tarihlerinde yapılacak olan İstanbul 4. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali 4 Ekim Salı akşamı Alireza Ghorbani konseri ile AKM’de başlıyor. İran’dan dünyaya ulaşan etkileyici sesi ile haklı üne sahip olan Alireza Ghorbani festival kapsamında özel bir konser verecek. Sanatçıya konserde ünlü yorumcu Yavuz Bingöl de bir şarkı ile eşlik edecek.

    Alireza Ghorbani, 4 Ekim akşamı İstanbullu müzikseverlere eşsiz sesi ve yorumu ile İran geleneksel müziğinin modernize edilmiş halini tanıtacak. Fars halk müziğinin geleneklerine derinden bağlı olan Ghorbani, diğer kültürlerin müziklerine olan doyumsuz merakı ile elde ettiği müzikal çeşitlilik ile sanatını zenginleştiriyor. 

    Songlines dergisi: “Kuran'ı Kerim okumak için eğitilen Alireza Ghorbani, genç yaşta sesinin yeteneklerini geliştirdi ve Orta Doğu müziğinin sayısız gamında ustalaştı. Son yıllarda otantik geleneklere her zaman saygı gösteren sanatçı, İran müziğinin en yenilikçi kayıtlarını yayınlıyor” cümleleri ile sanatçının başarısını özetliyor.

    Klasik Fars müziğinin yeni temsilcilerinden olan Ghorbani, 4 Ekim Salı akşamı vereceği konserde son albümü ‘Ba Man Bekhan’dan parçaların yanı sıra artık birer klasik olmuş eserlerini de AKM Türk Telekom Opera Salonu’nda yorumlayacak.

    Biletler Biletinial’da!

    -ÜYELİK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BİLETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kismindan yapilabilir. İptal/İade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    -ÜYELİK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir.
    -AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
    -Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    -AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    -T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    -Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.
    -Tüm etkinlikler 7 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur. 
    -Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

    -Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.
    -Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
    -Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz. 
    -Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü