Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Allame -Eskişehir

    Allame -Eskişehir

    • Konser

    Allame -Eskişehir

    Yaş Sınırı: 18+

    Müzik ile küçük yaşlarında, ağabeylerinin dinlediği yerli ve yabancı rap sanatçılarını dinleyerek tanışan Hamza Gül (Allame), ortaokul ve lise yıllarında; ilk kayıtlarını almış ve aynı dönem de beat yapmaya başlamıştır. 2007 yılında ilk solo albümü olan Aforizma'yı çıkarmıştır. Son albümü olan Av'ı 2019 tarihinde  piyasaya sürmüştür.

    - Etkinlikte 18 Yaş Sınırı Bulunmaktadır.
    - Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmayacaktır.
    - Etkinlikte katılımcıların yasadışı, tehlikeli madde kullanımı ve bulundurması yasaktır.
    - Organizasyon Şirketi yetkililerinin etkinlik alanında huzursuzluk çıkaran, sorun yaratacağını düşündüğü katılımcıları bilet iadesi yapmaksızın etkinlikten çıkarma yetkisi vardır.
    - Etkinlik boyunca ses ve görüntü kaydı yapılacaktır. Organizatör ve sanatçı daha sonra bu görüntüleri katılımcılardan onay almaksızın kullanma hakkına sahiptir.
    - Etkinlik kapı açılış saati 19.30 olup 01.00’da sona erecektir.
    - Etkinlik alanında sizler için tüm güvenlik önlemleri alınmış vaziyette bulunacaktır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu