Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Anadolu Quartet

    • Konser

    Anadolu Quartet

    Bilgi: 25 Aralık 20:31 seansı için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    NOT: 1+1 hediye bilet kampanyasından yararlanmak için lütfen biletlerinizi Biletinial Websitesi üzerinden alınız. Mobil uygulamayı kullanmayız. Kampanya mobil uygulamada yansımamaktadır.

    Anadolu ve Mezopotamya halklarının kadim melodilerini kendi üslubuyla sahneye taşıyan Anadolu Quartet, 22 Şubat’ta İzmir Nâzım Hikmet Kültür Merkezi’nde konser verecek.

    Repertuarlarını ağırlıklı olarak halk ezgilerinden oluşturan yaylı dörtlü; yer yer film müzikleri ve özgün bestelerin yanı sıra tanınmış klasik müzik literatüründen eserleri de sahneye taşımaktadır. Canlı performanslarından oluşan “KÖPRÜ” isimli albümlerini Viyana’da yaşayan Sakina Teyna ile birlikte verdikleri Bielefeld konserinde kaydetmişlerdir. Bugüne kadar; Eylem Kahraman, Metin & Kemal Kahraman, Maviş Güneşer, Mehmet Atlı, Tara Jaf, Cem Erdost İleri gibi isimleri sahnelerinde ağırlayan Quartet’e İzmir konserinde vokalde Mehtap Arslanargun eşlik edecek.

    Anadolu Quartet

    Ahmet Tirgil: 1. Keman

    Özgür Kement: 2. Keman

    Ozan Nabi Akın: Viyola

    Ruşen Arslanargun: Çello

    ve Mehtap Arslanargun: Vokal 

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü