Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Andy’s D Party

    Andy’s D Party

    600 dakika
    • Parti

    Andy’s D Party

    Etkinlik Yaş Sınırı:
    18+
    Etkinlik Süresi: 10 Saat

    Line up :

    PELIN SAYIN
    WIRED
    ASLANDJ
    RAMIZES
    BAHAR CANCA

     

    PSY-TRANCE * PSYTECH*INTERNATIONAL LINE UP* FREE CAR PARK* AFFORDABLE DRINKS * FRIENDLY SECURITY * PHAT SOUND SYSTEM * UV DECOR

    (Scroll down for English)

    Bahar Canca, Psy-boutique etkinliklerinin annesi diye kabul edersek, Andy'de uzun senelerdir uvey babasi diyebiliriz..
    Oyleyse onun dogum gununu kutlamakta bize duser arkadaslar.
    Tam onun gibi eylenceli, technolu, psychedelic li bir eylence..
    Ozel bir gun oldugu icin birde mangal yakalim dedik. Isteyenler 2,3 gibi erken gelip mangalda pisicek birseyler getirip bize katilabilirler.

    If you consider Bahar Canca as the mother of Psy-boutique events , there fore Andy will be the step dad for last many years ...
    Here is to celebrate Andy's birthday with a party of his kind, fun , groovy, techno and psychedelic.
    We are adding a little extra by meeting early and lighting up a BBQ so bring your meat if you liked to join that too..

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu