Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Ankara Caz Trio ft. Meriç Çalışan

    Ankara - CSO ADA ANKARA Mavi Salon 30 Mayıs 2022 Pazartesi
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Ankara Caz Trio ft. Meriç Çalışan 

    Meriç Çalışan – vokal

    Rustam Rahmedov – piyano

    Murat Ulus – kontrabas

    Serkan Alagök – davul

    Ankara Caz Trio & Meriç Çalışan klasikleşmiş caz parçalarını kendilerine özgü yorumlama stilleri ile birleştirerek  dinleyicilere sunuyor.  10 yıldır bir arada olan grup üyeleri  Türkiye'den ve Dünyadan tanınmış birçok müzisyene eşlik etmiş ve festivallere katılmıştır. Türkiye'nin öncü  gruplarından biri olan  A.C.T & M.C her biri alanında uzman ve akademik çalışmalar yapan 4 müzisyenden oluşmaktadır.

    Ankara Caz Trio & Meriç Çalışan meets with the audience by combining their unique style with classic jazz pieces. The band members have been together for 10 years and they’ve played in numerous international festivals with well-known musicians from Turkey and around the world. As one of the pioneers in classic jazz in Turkey, the band formed from 4 musicians that are experienced, well-educated experts and academics.

     

     

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Mavi Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü