Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ankara Cocktail Festival

    • Festival
    • Konser

    Ankara Cocktail Festival

    Kombine Bileti: 2 Günlük Giriş
    Günlük Giriş: Tek Gün Giriş

    TR
    #tastendance

    Ankara'da ilk kez 8-9 Ekim tarihlerinde şehrin aksiyon dolu festival alanı Club Mirador İncek'te gerçekleşecek olan 'Cocktail Festival' biletleri satışta!
    Etkinliğe öğleden sonra saat 5'ten önce katılım sağlandığı taktirde biletlere bir adet 'welcome drink' ve ücretsiz ulaşım dahildir. 
    Gastronomi ve miksoloji sanatının ülkemizdeki temsilcilerinin çeşitli atölyeler gerçekleştireceği, festivale özel reçeteli kokteyller ve ürünleri deneyimlemek için sen de yerini al. 
    İki ayrı sahnede Indie, ethnic-electronic ve melodik-house janralarının yer alacağı etkinlikte aynı zamanda toplam akış süresi 24+ saat olan aktivite alanı da yer alıyor olacak. 
    Deneyim ve aktivasyonları ön plana çıkaran, beş duyunuza hitap edecek ve pek çok anı biriktirebileceğiniz etkinliğin line-up ve kalan detayları çok yakında açıklanıyor olacak. 
    Bölgede henüz keşfedilmeyen lokal lezzetlerin yakından tanıdığınız sürpriz markalar ile bir araya geleceği etkinlikte sürpriz iş birlikleri ve fırsatları; ayrıntılı bilgiyi buraya tıklayarak takip edebilirsiniz. 

    Taste
    10+ Kokteyl Bar
    1 Mocktail Bar (Alkolsüz Kokteyller)
    30+ İmza Cocktail
    En İyi Draft Biralar
    Uluslararası Kokteyl Barı

    Dance
    2 Sahne
    30++ Sanatçı
    Havuz Başı Happy Hourlar
    Özel Günbatımı Setleri

    Enjoy
    Aktivite Alanı
    10+ Aktivasyon
    Kokteyl Master Atölyeleri, İllüzyon Atölyeleri, Juggling Şovları, Festival Makjayı, Stand-Up Şovları, WEB 3.0 Sergileri, Sport Aktiviteleri, Meditasyon, Yoga
    Dahası gelecek...

    EN
    #tastendance

    'Cocktail Festival' tickets, which will be held in Ankara for the first time on 8-9 October at Club Mirador Incek, the city's action-packed festival area, are on sale!
    Tickets include welcome drinks and free transfer for those who arrives before 5pm.
    Get your tickets in advance to experience the very secret prescription cocktails and products, where representatives of our country's art of gastronomy and mixology will hold various workshops.
    Indie, ethnic-electronic, and melodic-house genres will take place in two separate stages, and there will also be an activity area with a total flow time of 24+ hours.
    The line-up and remaining details of the event, which will highlight experiences and activations, appeal to your five senses, and save many memories, will be announced very soon.
    You can follow the surprise collaborations and opportunities through this link at the event, where local flavors that have not yet been discovered in the region will come together with surprise brands you know closely.

    Taste
    10+ Cocktail Bars
    1 Mocktail Bar (non-alcoholic)
    30+ Signature Cocktails
    Best Draft Beers
    An International Cocktails Bar

    Dance
    2 Music Stages
    30++ Artists
    Happy Hours by the Pool
    Live Sunset Shows

    Enjoy
    1 Activity Stage
    10+ Events
    Cocktail Master Classes, Magic Workshops, Juggling Shows, Festival Make-Up, Stand-Up Shows, Traditional and WEB 3.0 Exhibitions, Sports, Meditation, Yoga
    More to come…

    TR
    Etkinlik Kuralları:

    Ankara Cocktail Festivali için bilet iptal ve iadesi yapılmamaktadır.
    Etkinlik kurallarına aykırı satın alımlarda bilet iadesi yapılmaz.
    Etkinlikte 18 yaş sınırı vardır. 18 yaşının altındaki katılımcılar alana alınmayacaktır.
    Etkinlik alanına yiyecek, içecek, yanıcı ve patlayıcı (Deodorant, Sprey VB. dahil), plastik şişe, teneke kutu, yasaklı madde, açık sigara paketi, parlayıcı kesici ve/veya delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, lazer imleci ve her türlü yasa dışı madde ile girmek yasaktır.
    Organizatör, etkinliğin başlangıcından itibaren katılımcıların huzurunu bozabilecek ve etkinliğe zarar verebilecek davranışta bulunanlara bilet iadesi yapmaksızın etkinlik alanın uzaklaştırma hakkına sahiptir.
    Festival için bilet satın alanlar, organizatör ve güvenlik ekibinin belirleyeceği üst ve çanta araması dahil her türlü güvenlik önlemini kabul etmiş sayılır. Bu önlemlere uymak istemeyen katılımcıların, alana giriş haklarının iptal edileceği gibi bilet iadesi de yapılmayacaktır.
    Organizasyon sahibi etkinliğe uygun görülmeyen kişileri bilet ücreti iade edilmek şartıyla alana kabul etmeme hakkını saklı tutar.
    Katılımcılar etkinlik alanına girişleriyle, etkinlik boyunca video ve fotoğraflarının çekilmesini; çekilen video ve fotoğrafların organizatör tarafından tüm mecralardan halka açık olarak kullanılabileceğini kabul etmiş sayılır.
    Organizatör, belirtilen etkinlik saatleri, içerikleri, sahne alacak sanatçlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

    EN
    Event Rules:

    No refunds will be made for purchases against the event rules.
    The event has an age limit of 18 years. Participants under the age of 18 will not be admitted to the area.
    All kinds of tools that can be used as food, drink, flammable and explosive (including Deodorant, Spray, etc.), plastic bottles, cans, prohibited substances, open cigarette packs, inflammable cutters and piercings, laser pointers, and all kinds of illegal It is forbidden to enter with the substance.
    From the beginning of the event, the Organizer has the right to remove the participants from the event area without refunding those who behave in a way that may disturb the peace of the participants and harm the event.
    Those who buy tickets for the festival are deemed to have accepted all kinds of security measures, including the search for clothes and bags determined by the organizer and security team. Participants who do not want to comply with these measures will not be able to enter the area, and their tickets will not be refunded.
    The Organizer reserves the right to refuse to accept persons unsuitable for the event provided that the ticket fee is refunded.
    When the participants enter the event area, their videos and photos are taken during the event; It is deemed to have accepted that the videos and photographs taken by the Organizer can be used publicly from all channels.
    The Organizer reserves the right to change the specified event hours, contents, and artists.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü