Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Are You Disco? by Duygu Çiftçioğlu

    Are You Disco? by Duygu Çiftçioğlu

    Selçuk, Selçuk Mah, Uzun Çarşı Sk. No:42, 07100 Muratpaşa 18 Haziran 2023 Pazar
    • Parti

    Are You Disco? by Duygu Çiftçioğlu

    Kapı Açılış: 20:00

    Yaş Sınırı: 18+

    Yepyeni eğlenceli konsept gecemiz başlıyor. Başından sonuna kadar “dance” şarkılarının çalınacağı partinin müziklerini DJ Duygu Çiftçioğlu yapacak. Türkiye’de ve tüm dünyada hit olmuş ingilizce sözlü dans şarkılarının yanı sıra türkçe hit şarkıların da çalınacağı gecede zaman zaman 2000’li yıllara dönerek özlediğimiz, zamanın hit olmuş şarkılarını da hatırlayacağız. E o zaman “what are you doing?”
     

     

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Antalya Holly Stone

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir. 

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Are You Disco? by Duygu Çiftçioğlu Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaAre You Disco? by Duygu Çiftçioğlu Antalya Biletleri

    AdresAntalya Holly Stone
    Organizasyon İmge Yapım
    75,00 TL'den başlayan fiyatlarla