-

CSO & Avishai Cohen

  • Konser

CSO & Avishai Cohen 

• Etkinlik girişinde “Hayat Eve Sığar” uygulaması üzerinden HES kodu sorgulaması yapılacaktır.
• 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır
• Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

Bastıen Stıl, Şef

Avıshaı Cohen, Bas-Vokal

Elchın Shırınov, Piyano

Ronı Kaspı, Bateri

Avishai Cohen’in bası ön plana çıkarmak için harcadığı enerji, cazın sınırlarını zorladı ve ona uluslararası ödüller ve dünya çapında tanınırlık kazandırdı. Sürekli olarak dünya çapında en ünlü mekanlarda ve festivallerde sahne aldı ve güçlü bir takipçi ve dinleyici ağı geliştirmesini sağladı.

Avishai Cohen’in ilk dört albümü (Adama, 1998 Devotion, 1999 Colors, 2000 Unity, 2001) Corea'nın 'Stretch / Concord Records' etiketi altında piyasaya sürüldü ve zaten müziğinin özünü ve orijinal bestelerini içeriyordu; Akdeniz ve Latin etkileri ve korno ve vokallerin kullanımı gerçekten eşsiz bir ses yarattı.

İçinde yer aldığı genişleyen proje yelpazesi, Avishai Cohen’in 2002 yılında menajeri 'Razdaz Recordz' ile kendi plak şirketini yaratmasına yol açarak hem kendi yolunu takip etmesini hem de inandığı yetenekli genç müzisyenleri kaydetmesini sağladı.

Dünyaca ünlü müzik dergileri tarafından “küresel oranlarda caz vizyoneri” ve “yirminci yüzyılın en etkili 100 basçısından biri” olarak nitelendirilen ve ilan edilen Avishai Cohen, 07 Ekim 2021’de Trio olarak, 08 Ekim 2021’de ise Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası ile birlikte CSO ADA ANKARA Ana Salon’da sahne alacak.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü