Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ayna Konseri.

    22 Aralık 2022 - 21 Şubat 2023
    • Konser

    Ayna Konseri

    Bilgi: Etkinliğin 22 Aralık 2022 tarihli 30:31 ve 21 Şubat 2023 tarihli 20:31 seansı için 1+1 hediye bilet kampanyası mevcuttur. Kampanya başlangıç tarihi 24.11.2022 dir. Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.

    Ölünce Sevemezsem Seni, Severek Ayrılanlar, Anlatmalıymış Meğer gibi şarkılarla 7’den 70’e herkesin severek dinlediği grup ile müzik dolu bir gece sizleri bekliyor. Ayna; Erhan Güleryüz, Cemil Özeren, Can Güney tarafından 1996 yılında kurulmuş Türk Rock  grubudur. Aynı yıl ilk albümü Gittiğin Yağmurla Gel'i piyasaya sürmüştür.

    Kendilerini bir albüm grubu olarak değil, konser grubu olarak tanımlayan Türk Rock gruplarının efsanesi  "Ayna" birbirinden güzel anılarda yer alan şarkıları ile dinleyenleriyle buluşmaya hazırlanıyor!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Antalya - Antalya Konyaaltı Nazım Hikmet Kültür Merkezi
    Bursa - BAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)

    ***İstanbul Temaşa Tiyatroları etkinliklerinde iade yapılmamaktadır.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ayna Konseri. Biletleri ve Fiyatları

    AntalyaAyna Konseri. Antalya Biletleri

    180,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresAntalya Konyaaltı Nazım Hikmet Kültür Merkezi
    2 BİLET ALANA 1 BİLET BEDAVA Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    180,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    BursaAyna Konseri. Bursa Biletleri

    175,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBAOB (Bursa Akademik Odalar Birliği)
    2 BİLET ALANA 1 BİLET BEDAVA Aynı seanstan En az 2 bilet seçiminde aktif olacaktır.
    175,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü