Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ayşe Tütüncü & Sinan Altıparmak Duo - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    • 6.Bodrum Jazz Fest.

    Ayşe Tütüncü & Sinan Altıparmak Duo - 6. Uluslararası Bodrum Caz Festivali

    26 Haziran 2022, Pazar 22:30

    Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü

    Piyano ve gitar! İkisi de hem melodi, hem akor çalan, hem de ritmik eşlik yapan bu iki saz bu işlevleri aralarında değişerek paylaşırlar. Ağırlıkla Ayşe Tütüncü'nün Girit’e Mektup, Bir Şeyin Hikayesi, Çukulata Renkli Şarkı gibi PANAYIR albümünde yer alan, ya da Tango Blues, Böyle Oldu gibi daha yeni dönem bestelerine ve aynı zamanda da Sinan Altıparmak’ın Ciddi Olamazsın parçasına yer veren ikili, MichelPetrucciani ve Marcel Khalife’den de birer parça yorumlayacak.

    Ayşe Tütüncü & Sinan Altıparmak Duo - 6th International Bodrum Jazz Festival

    26 June 2022, Sunday 22:30

    Dibeklihan Culture and Art Village

    Piano and guitar! These two instruments, which both play melody, hemchord and rhythmic accompaniment, share these functions by alternating between them. Mainly featuring Ayşe Tütüncü's new era compositions such as Girit’e Mektup, Bir Şeyin Hikaeysi, Çikolata Renkli Şarkı, which are included in the PANAYIR album, or Tango Blues, Böyle Oldu, as well as Sinan Altıparmak's song "Ciddi Olamazsın". The duo will also perform a piece from Michel Petruccian and Marcel Khalife.

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü