Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Babyconcerts ile Cumhuriyetin 100. Yılı

    Babyconcerts ile Cumhuriyetin 100. Yılı

    • Konser

    Babyconcerts ile Cumhuriyetin 100. Yılı

    1 Perde / 45 Dakika

     4+ yaş grubu için uygundur.

    Türkiye’deki ilk ve tek bebek ve çocuklara yönelik klasik müzik topluluğu BabyConcerts 4 Ekim’de ilk kez Atatürk Kültür Merkezi’nde!

    BabyConcerts her zaman bilinen konseptiyle fakat bu sefer Cumhuriyetimizin 100. yılına yakışan, özel bir programla sahnede. Tanınan klasik müzik eserleri ve ülkemizden marş ve parçalarla harmanlanmış programda, çocuk gözünden Cumhuriyeti tanıyacağımız bir masal ve balerin performansı müziğe eşlik edecek.

    Haydi gelin çocuklar, 100 yıllık Cumhuriyetimizin kuruluşuna küçük Efe’yle beraber siz de tanık olun. Ailesiyle beraber Ege’nin minik bir köyünde yaşayan Efe’nin hayatı, Cumhuriyetin ilanından sonra art arda yapılan devrimlerle nasıl değişip renkleniyor öğrenmek istemez misiniz?

    Kırmızı-beyaz kıyafetlerinizi giyin, bayraklarınızı alın ve konserimize gelin.

    Didem Karakaya – Flüt
    Alise Juska Savga – Keman
    Kasia Özdemir – Keman
    Feride Berin Varol – Çello
    Olga Yürükoğlu – Balerin
    İbrahim Barulay - Anlatıcı

     

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Bilet Bilgileri

    Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    ÜYELIK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

    ÜYELIK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com  adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir.

    Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.

    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Atatürk Kültür Merkezi tarafından iptali gerçekleştirilen etkinliklerimizde, gişeden alınan biletler için iade başvuru süresi iptal edilen tarihten itibaren 15 gündür. Bu süre içerisinde izleyicilerimizin AKM gişeye iade talebinde bulunmaları gerekmektedir.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur. Çocuk Sanat Merkezi atölyeleri için yaş grubu ayrıca belirtilmektedir.

    Mekân Kuralları

    Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez. Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.

    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün, tütün ürünleri ve elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu