Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Turkish Ballads For Spring - İstanbul State Turkish Folk Music Chorus

    Bahar Türküleri - İstanbul Devlet Türk Halk Müziği Korosu

    Gümüşsuyu Mahallesi Mete Caddesi No:2 Beyoğlu/İSTANBUL 5 Nisan 2023 Çarşamba
    • Konser

    Bahar Türküleri - İstanbul Devlet Türk Halk Müziği Korosu

    21 Mart Nevruz baharın müjdelendiği gün yeniden doğuşun, toprağın uyanmaya, dünyanın türlü renk ve dokuyla giyinmeye başladığı gün…

    Nisan ayı ise çiçeklerin türlü türlü renk açtığı, ağaçların yeşilin tonlarına büründüğü, kelebeklerin, kuşların, börtü böceğin hayata neşe ve mutluluk saçtığı güzel bir ay…

    Yıllar boyu dünyanın her bir yanında canlılar doğaya katkı sunmakla beraber zamana anlam katan, yaşama sevincini artıran güzelliklere vesile olurlar.

    Anadolu yaşamında türkülerde baharın izlerini çokça görmek mümkün. Ağaca, çiçeğe yaylalara, yeşile ve denize türküler yakmış bahar ayının coşkusunu türkülerle anlatmıştır.

    Bahar türküleri de tam bu anlamda neşenin, mutluluğun ve hayata bağlanmanın sesi olmuştur.

    Bu ayda gül, menevşe, nergiz, nevruz, karanfil gibi çiçekler dile gelmiş, arılara kucak açmışlar, ağaçlar ise kuşlara yuva olmuşlardır. Yaylalar koyunlar kuzularla dolmuş, dereler kar sularıyla buz gibi coşarak yamaçları yararak kendilerine yol bularak yatağına kavuşmuştur.
    Bugün konserimizde bu coşkulara hep birlikte ortak olacak, sizlerle birlikte ses vereceğiz.

    Şef: Uğur Kaya
    Solistler:
    Aynur Erdoğan
    Çimen Yalçın
    Seher Çelik
    Gökhan Temur
    İsmail Altunsaray
    Tekin Büyükkaya

     

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - AKM Tiyatro Salonu

    AKM ETKİNLİK NOTLARI

    Bilgi: Etkinlik seansları bir ay önce aynı tarihte satışa açılmaktadır.

    İade ve Değişiklik

    ÜYELIK girişi yapılarak satın alınan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BILETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kısmından yapılabilir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış biletler için geçerlidir. 
    ÜYELIK girişi yapılmadan satın alınan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com  adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade işlemleri internetten alınan ve gişeden yazdırılmamış  biletler için geçerlidir.

    AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
    Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    Atatürk Kültür Merkezi  tarafından iptali gerçekleştirilen etkinliklerimizde, gişeden alınan biletler için iade başvuru süresi iptal edilen tarihten itibaren 15 gündür. Bu süre içerisinde izleyicilerimizin AKM gişeye iade talebinde bulunmaları gerekmektedir.

    Sağlığınız İçin

    T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    Etkinlik Süresince

    Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.

    Tüm etkinlik 7 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.
    Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

    Mekân Kuralları

    Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.

    Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
    Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz.
    Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Bahar Türküleri - İstanbul Devlet Türk Halk Müziği Korosu Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaBahar Türküleri - İstanbul Devlet Türk Halk Müziği Korosu İstanbul Avrupa Biletleri

    AdresAKM Tiyatro Salonu
    40,00 TL'den başlayan fiyatlarla