Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Barbaros “Babalar”

    Doğanbey Mahallesi، Talatpaşa Blv No:38, 06050 Altındağ/Ankara 16 Mayıs 2023 Salı
    • Konser

    Barbaros “Babalar”

    Kariyeri boyunca pop müzikten caza ve klasik müziğe uzanan farklı tür ve dillerdeki repertuvarıyla sunduğu sahne performansları yanında, çeşitli müzikallerde de başrol oynayan ülkemizin başarılı seslerinden Barbaros, Türk müzik tarihine damga vurmuş isimlerin unutulmaz şarkılarını bir araya getirdiği “Babalar” projesiyle 16 Mayıs’da CSO Ada Ankara Mavi Salon’da dinleyicilerle buluşacak.

    Opera aryalarından müzikallere, pop müzikten caza kadar seslendirdiği şarkılarla dinleyicinin beğenisini kazanan Barbaros, bu kez Türk halkının “Baba” dediği, Orhan Gencebay, Müslüm Gürses, Ferdi Tayfur gibi isimler ile birlikte Selami Şahin, Edip Akbayram, Ferdi Özbeğen, Yıldırım Gürses, Dario Moreno, Tanju Okan, Cem Karaca, Fikret Kızılok, Bülent Ortaçgil, Zülfü Livaneli, Barış Manço, Timur Selçuk ve Neşet Ertaş gibi müzik tarihimizde mihenk taşı olmuş isimlerin eserlerinden oluşan bir repertuvar ile dinleyici karşısında olacak.    

    Barbaros, “Babalar” projesi ile ilgili, “Bu şarkıların kendi hayatıma yansımalarını, hikayelerini anlatacağım bir kurgu ile sunma fikri üzerinde uzun süredir düşünüyordum. Sadece şarkıları seslendirmekle kalmayıp, sahnede bir hikâye anlatıcısı da olacağım. Hepimizin hayatına dokunmuş bu isimlerin şarkılarını anılarımla birlikte dinleyicilere sunacağım.” diyor.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Mavi Salon

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan         dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Barbaros “Babalar” Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraBarbaros “Babalar” Ankara Biletleri

    AdresCSO ADA ANKARA Mavi Salon
    150,00 TL'den başlayan fiyatlarla