Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Barcelona Gipsy Balkan Orchestra

    • Bursa Festivali

    Barcelona Gipsy Balkan Orchestra

    60. Uluslararası Bursa Festivali bünyesinde gerçekleşecek olan "Barcelona Gipsy Balkan Orchestra" konseri Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda.

    2012 yılında İspanya’nın Barselona kentinde kurulan grup, Doğu Avrupa, Güney Amerika, İspanya ve Orta Doğu bölgelerindeki müzikten ilham alarak; Klezmer müziği, Jazz Manouche ve Roma müziği dahil olmak üzere birçok müzikal etkiden de yararlanarak kendilerine özgü bir tarz ile yorumlamaktadırlar. 7 farklı ülkeden müzisyenin (Margarita Abita / Vokal (İtalya), Julien Chanal / Gitar (Fransa), Ivan Kovacevic / Kontrbas (Sırbistan), Stelios Togias / Darbuka, Bendir, Cajon, Davul, Rig Tzouras (Yunanistan), Daniel Carbonell / Klarnet (Katalonya - İspanya), Fernando Salinas / Akerdeon ( Bask Ülkesi - İspanya) bir araya gelmesiyle oluşan grup, muhteşem bir müzik ziyafeti ile Bursa Festivali’ nde olacak...

    Yer: Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu
    Tarih:15.06.2022
    Saat: 21:00
    Fiyatlar: 100-75-50 TL

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu