Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Oda Orkestrası

    Doğanbey, 38, Talatpaşa Blv, 06050 Altındağ/Ankara 19 Şubat 2023 Pazar
    • Konser.

    Başkent Oda Orkestrası

    1964 yılında kurulduğu günden bugüne değin gerçekleştirdiği gerek uluslararası, gerekse de ulusal konserler ve çalışmalarla ses getiren, dünyada örnekleri çok az bulunan ve Türkiye’nin, kurulduğu günden itibaren sanat yaşamını amatör çerçevede sürdürebilen en eski orkestrası olan Başkent Oda Orkestrası CSO Tarihi Salon’da Ankara’lı müzik severler ile buluşuyor.

    Şerif Can ÜNVER’in yöneteceği konserde, Londra Senfoni Orkestrası ve Londra International Symphony Academia gibi orkestraların üyesi olan Türkiye’ye döndüğü zamandan bu yana Orkestra Akademik Başkent kontrabas sanatçısı olarak çalışmalarını Başkent Üniversitesi bünyesinde sürdüren Dr. Öğretim Üyesi Özlem Er CİVELEK, Karl Ditters von Dittersdorf’un kontrabas konçertosunu seslendirecek. Daha sonra, pek çok ödülün yanısıra ülkemizde ve yurtdışında adından övgüyle bahsettiren, ayrıca Türkiye’nin Viyola dalında en genç Profesörü olan Prof. Beste Tıknaz MODİRİ ile pek çok eserin Türkiye ve Dünya prömiyerini gerçekleştiren, Turkish Viola Society’nin kurucu başkanı olan Doç. Barış Kerem BAHAR, Ankara seyircisinin ilk defa dinleyecek olduğu Anton Wranitzky’nin iki viyola ve orkestra için konçertosunu birlikte Başkent Oda Orkestrası eşliğinde seslendirecekler.

    Başkent Oda Orkestrası daha sonra F. Schubert’in “Bitmemiş Senfoni” adıyla anılan, en bilinen ve en sevilen, 8 numaralı senfonisini Ankara’lı müzik severlerin beğenisine sunacak.

     

    Şef:

    Şerif Can Ünver

    Solistler:

    Barış Kerem Bahar (Viyola)

    Beste Tıknaz Modiri (Viyola)

    Özlem Er Civelek (Kontrabas)

    Program:

    -A. Wranitzky “İki Viyola için konçerto”

    -K. D. von Dittersdorf “Kontrabas Konçertosu”

    -F. Schubert “Senfoni No:8”

    1.KATEGORİ : A-F

    2.KATEGORİ : G-P

    3.KATEGORİ : R-Z

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Tarihi Salon

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan         dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Başkent Oda Orkestrası Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraBaşkent Oda Orkestrası Ankara Biletleri

    AdresCSO ADA ANKARA Tarihi Salon
    20,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü