Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Beyaz Hayvanlar

    Osmanağa, Kırtasiyeci Sk. No:23, 34714 Kadıköy/İstanbul 16 Şubat 2023 Perşembe
    • Konser

    Beyaz Hayvanlar

    Yaş sınırı: +18
    Süre:  90 Dakika
    Kapı açılış: 20:00
    Konser saati: 21:00

    Hasan İnceler ve Erman Çağlar tarafından kurulan müzik ikilisi sevilen şarkılarıyla dinleyicileriyle buluşuyor.

    Hasan İnceler’in yıllardır odasında bestelediği ve internet üzerinden dünyaya duydurduğu şarkılar etrafında bir araya gelmiş İstanbul çıkışlı Beyaz Hayvanlar; gitarda ve vokalde Hasan İnceler, elektro gitarda Erman Çağlar ve klavyede Göksel Elbüken’den oluşuyor. Grup; indie-folk ve Türkçe sözlü slow-pop türlerindeki üretimlerinin bir araya geldiği, “besteci ve şarkı yazarı albümü” stiliyle hazırladıkları ilk albümleri “İnceler Galeri”yi 2017 yılında dinleyicisiyle paylaştı.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - Kadıköy Sahne

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Beyaz Hayvanlar Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AnadoluBeyaz Hayvanlar İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresKadıköy Sahne
    0 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü