Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Bir Aslan İstiyorum

    • Tiyatro

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Bir Aslan İstiyorum

    Hepimiz biliriz, hayatına canlı bir evcil hayvan almak her çocuğun hayalidir. Ebeveynler ise çocuklarının yüklenecekleri sorumluluk duygusundan çabuk sıkılacağını düşünerek bu isteğini yok sayacak türlü bahaneyi ardı ardına sıralar. Oyundaki kahramanımız Robin'de yalnızlıktan sıkılmış bir çocuk ve en büyük isteği hayatına renk katacak, birlikte büyüyebileceği, onunla dostluk kuracağı, çeşitli oyunlar oynayabileceği bir arkadaş. Acaba oyunun sonunda kim amacına ulaşacak?
    Bir Aslan İstiyorum Müzikal Çocuk Oyunu, Drama lideri ve profesyonel tiyatro oyuncusu Sema Çiftçi'nin 2 yıllık labaratuvar çalışmalarının sonucu olarak Türkiye'de ilk defa yaratıcı drama oyunlarıyla çocuk tiyatrosunu birleştirerek, dramatik çocuk tiyatrosu alanında bir ilki gerçekleştiriyor. Çocuklarıyla birlikte karar alabilen anne babalara dair harika bir serüven...
     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü