Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Başkent Kültür Yolu Festivali - Birlikte Söyle

    Ankara - CSO ADA ANKARA Tarihi Salon Doğanbey, 38, Talatpaşa Blv, 06050 Altındağ/Ankara 12 Haziran 2022 Pazar
    • Başkent Kültür Yolu Fest.

    Birlikte Söyle ( Başkent Kültür Yolu Festivali )

    Birlikte Söyle
    Devlet Çoksesli Korosu & Katılımcı Korolar
    Şef: Burak Onur Erdem
    12 Haziran 2022
    Saat: 18.00
    CSO Ada Ankara Tarihi Salon

    Geçtiğimiz yıl “Birlikte Söyle” konseptiyle Türkiye’de bir ilke imza atan Devlet Çoksesli Korosu, etkinliğin ikincisini 12 Haziran Pazar akşamı gerçekleştirecek. CSO Ada Ankara Tarihi Salon’da, Korolar Maratonu'na katılan tüm korolar ve bireysel katılımcılar, önceden belirlenmiş etkinlik repertuvarını Devlet Çoksesli Korosu öncülüğünde hep bir ağızdan seslendirecek.

    Birlikte Söyle etkinliği tüm katılımcılara ücretsizdir. Linkteki formu doldurarak etkinlikte yerinizi alabilrsiniz: http://bit.ly/korolarmaratonu

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Tarihi Salon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü