Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    -

    Blanc & Noir Piyano İkilisi, 1 Piyano 4 El Resitali

    • Konser.

    Blanc & Noir Piyano İkilisi, 1 Piyano 4 El Resitali

    Süre: 60 Dakika (Arasız)

    Yaş Sınırı: 7 Yaş + 

    Dünya sahnelerinde konserlerine devam eden Blanc&Noir Piyano İkilisi, Nisan ayında gerçekleştirecekleri Türkiye turnesinde,  sanatseverleri Türk ve Dünya bestecilerinin eserlerine doğru büyülü bir yolculuğa çıkaracak. Aşık Veysel ezgilerinden J.Sebastian Bach melodilerine, F. Schubert romantizminden Astor Piazzolla’nın Liber Tango’suna kadar renkli bir yelpazede gerçekleştirdikleri düzenlemeleriyle   İzmir, İstanbul, Gaziantep ve Bursa'daki dinleyicileriyle buluşacaklar. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu