-

Blanc & Noir Piyano İkilisi, 1 Piyano 4 El Resitali

Ankara - AST Bilkent Sahne - Bilkent Center 2 Şubat 2022 Çarşamba
  • Konser

Blanc & Noir Piyano İkilisi, 1 Piyano 4 El Resitali

Yaş Sınırı: 7 Yaş + 

Selin Şekeranber ve Yudum Çetiner benzersiz dünyalarını Ankara'da yaşayan müzikseverler ile buluşturuyorlar.

Beethoven'ın jazz armonileri, Aşık Veysel ve Zülfü Livaneli ezgilerinin klasik müzik, Mozart'ın Alla Turca'sının Blanc&Noir düzenlemeleriyle buluştuğu performans 2 Şubat 2022'de Ankara Sanat Merkezi'nde gerçekleşecek. İkilinin farklı albümlerinden eserlere yer verileceği program, sanatseverleri Avrupa'dan Asya'ya uzanan büyülü bir yolculuğa çıkarıyor. Dünya sahnelerinde konserlerine devam eden Blanc&Noir, Türkiye turnesi kapsamında gerçekleşecek Ankara konserinde ayrıca Imagine albümlerinden eserlerin Ankara'da ilk seslendirilişini gerçekleştirecek.

 

Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
Ankara - AST Bilkent Sahne - Bilkent Center

• Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

• Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

• Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

• Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

• Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü