Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bogatay Köprülü, Resital ve Prömiyer

    70 dakika
    • Klasik

    Bogatay Köprülü, Resital ve Prömiyer

    Bogatay Köprülü; solo, konçerto, orkestra ve oda müziği yaratan, çok yönlü bir Türk icracı ve bestecidir. Eserleri yurtiçi ve yurtdışında, “TRT Radyo-3”ten “San Francisco Community Radio”ya kadar çeşitli radyolarda yayınlandı.

    Konserlerinde geçmişten günümüze büyük besteciler ile kendi eserlerini karan Köprülü; Schubert ve Chopin’in yapıtlarının yanı sıra, ilk seslendirilişini yapacağı Scherzo da dahil olmak üzere kendi eserlerini dinleyici ile buluşturacak.

    “…ödül kazanan Piyano Konçertosu çok üstün kalitelere sahip bir yapıt.

    …çalışmalarımızda piyanist olarak da ileri düzeyde tekniği,

    müzikal anlayışı ve olgun yaklaşımına hayran kaldım.”

    Devlet Sanatçısı, Piyanist Gülsin Onay

    Program:

    F. Schubert

    4 Impromptus - D. 899

    F. Chopin

    Scherzo No.1 - Op. 20

    Scherzo No.2 - Op. 31

    B. Köprülü

    3 Impromptus Op. 1

    Scherzo - Op. 5 (premier / ilk seslendiriliş)

     

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü