Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Bogatay Köprülü, Solo Piyano Konserleri

    İstanbul - All Saints Moda Kilisesi / Kadıköy Caferağa, Yusuf Kamil Paşa Sk. no:8 D:No:8, 34710 Kadıköy/İstanbul 20 Mayıs 2022 Cuma
    65 dakika
    • Klasik

    Bogatay Köprülü, Solo Piyano Konserleri

    Yaş Sınırı: 7+

    Bogatay Köprülü; solo, konçerto, orkestra ve oda müziği yaratan, çok yönlü bir Türk icracı ve bestecidir. Eserleri yurtiçi ve yurtdışında, “TRT Radyo-3”ten “Açık Radyo”ya ve de “San Francisco Community Radio”ya kadar çok çeşitli radyolarda yayınlandı.

    Köprülü, 20 Mayıs Cuma günü, Moda All Saints Kilisesi’nde, bu sefer tamamen kendi eserlerinden oluşan bir program ile eserlerini anlatarak dinleyicisiyle buluşacak.

    Program:

    Op.1 - 3 Impromptus

    Op.2 - Piyano Sonatı

    Op.4 - Kısa Parçalar

    Op.5 - Scherzo

    Konser, ara dahil 65 dakikadır.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Anadolu - All Saints Moda Kilisesi / Kadıköy

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü