Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Buika

    • Konser

    Buika

    Dünyaca ünlü Buika, 5 Ekim Çarşamba Akşamı İstanbul 4. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali’nde!

    Buika, 5 Ekim Çarşamba akşamı İstanbul 4. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali’nin konuğu olarak AKM’de konser verecek.  

    Bu yıl 4-5-6 Ekim tarihlerinde yapılacak olan İstanbul 4. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali 5 Ekim Çarşamba akşamı Buika’yı AKM’de ağırlayacak. İspanya’dan dünyaya yayılan şöhreti sayesinde müzik dünyasında önemli bir yere sahip olan Buika etkileyici sesi ile ülkemizde de çok sayıda hayrana sahip.

    Buika, İspanya’nın yerel motiflerinin yer aldığı şarkıları ile 5 Ekim Çarşamba akşamı AKM Türk Telekom Opera Salonu’nda müzikseverler ile buluşacak. Sanatçı, müziğini “Flamenko ya da Afrika etkileriyle müzikler yapıyorum demiyorum. Ben hissettiklerimi yazıyorum, çevremdeki müzisyenlerle şarkılarıma yepyeni ifadeler katıyorum. Tüm bunlar benim şarkılarım, ait olduğum yer sahne ve kendimi ifade etmek için herhangi bir sınır düşünmüyorum” cümleleri ile anlatıyor.

    Biletler Biletinial’da!


    -ÜYELİK girisi yapilarak satin alinan biletlerin iadesi, etkinlik saatine 48 saat kala BİLETLERIM bölümü içinde yer alan İPTAL ET kismindan yapilabilir. İptal/İade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir. 
    -ÜYELİK girisi yapilmadan satin alinan biletlerin iade taleplerinin etkinlik saatine 48 saat kala info@biletinial.com adresine mail yoluyla iletilmesi gerekmektedir. İptal/İade islemleri internetten alinan ve giseden yazdirilmamis biletler için geçerlidir.
    -AKM’de gerçekleşecek etkinliklerin tümü pandemi sebebiyle özel kurallara tabidir. Bilet satın alan herkes bu kurallara uymayı ve yaptırımları kabul etmiş sayılır.
    -Öğrenci bileti, öğrenci kimliği ile geçerlidir. Öğrenci kimliğinin etkinlik günü görevlilere gösterilmesi gerekmektedir.
    -AKM Yönetimi etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet iadesi yaparak etkinlik alanına almama hakkına sahiptir.

    -T.C. İçişleri Bakanlığı'nın 14.01.2022 tarihli "PCR Test Zorunluluğu" konulu genelgesi uyarınca koronavirüs salgınının son dönem seyri ve toplum sağlığına olan etkisi ile konuyla ilgili olarak Koronavirüs Bilim Kurulunun tavsiyeleri çerçevesinde konser, sinema ve tiyatro gibi etkinliklere katılmadan önce PCR testi ile tarama yapılmasına gerek olmadığına karar verilmiştir.

    -Konser esnasında kamera, fotoğraf makinesi, cep telefonu vb. kayıt cihazlarıyla kayıt yapılması yasaktır. Kayıt cihazları mekânlara alınmayacaktır.
    -Tüm etkinlikler 7 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur. 
    -Etkinlik başladıktan sonra salona seyirci alınmayacaktır.

    -Etkinlik başlangıç saatinden en az 1 saat önce biletle birlikte etkinliğin kapısında olacak şekilde hazır olunması gerekmektedir.
    -Mücbir sebeplerle konser mekânlarında değişiklik olabilir. AKM yönetimi, yeni mekânda izleyicilerimize bilet numaralarına en yakın yeri temin edecek bir oturma planı hazırlayacaktır. Satın alınan biletler, mekân değişikliği nedeniyle iade edilmez.
    -Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz. 
    -Mekânlarda belirtilen alanlar dışındaki yerlere yiyecek veya içecekle girmek, tütün ve tütün ürünleri tüketmek veya elektronik sigara kullanmak yasaktır.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü