Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Akademi Akcan Akustik Cuma - Burçe Karaca Piyano Resitali

    70 dakika
    • Klasik

    Akademi Akcan Akustik Cuma -  Burçe Karaca Piyano Resitali

    Yaş Sınırı: 8+

    AKADEMİ AKCAN, konser sezonuna yeni konserlerle devam ediyor. “Akustik Cuma” kapsamında 2 Aralık 2022 Cuma günü bir resital verecek olan piyanist Burçe Karaca, kendi beste ve düzenlemelerinden oluşan bir programla seyirci karşısına çıkıyor.

    Başkent Üniversitesi Devlet Konservatuarı’nda hem müzik teorisi ve kompozisyon hem de piyano bölümlerini başarıyla tamamlayan Burçe Karaca, klasik müzik eğitimine rağmen bestelerinde Anadolu ezgilerini ve modern tınıları harmanlamayı seviyor. Sanatçının 2020 yılında çıkardığı "Moving Along the Blanks" isimli bir albümü, yakın zamanda yayınlanan "Kıyısında" isimli bir teklisi bulunuyor. Hepsi piyano eşlikli, yaylı enstrümanlar için yazdığı parçalar ise Ada Müzik etiketiyle Kasım sonunda dinleyicilerle buluşacak.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.


     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü