Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    Çalgiya İzmir

    Çalgiya İzmir

    • Konser

    Çalgiya İzmir

    Kapı açılış: 20:00

    Cenk Bosnalı, vokal, perküsyon | Salih Korkut Peker, cümbüş | Salih Nazım Peker, divane, cura 
     
    İsmini, Makedonya ve Bulgaristan’da, “telli çalgılardan oluşan küçük fasıl heyeti” anlamına gelen “Čalgija” sözcüğünden alan grup, kökleri ile yaşadıkları coğrafyayı bir araya getirmeyi hedefliyor.  
     
    Akustik ve sade müzik peşinde olan Çalgiya İzmir, yüzyıllar önce Balkanlar’ı Anadolu ile birleştiren telli çalgıların “yeni temsilcileri” cümbüş ve divane ile Boşnakça, Makedonca ve Bulgarca halk şarkılarını ayrıca Ege ve Rumeli türkülerini sahnesine taşıyor. Böylelikle izleyenleri gelenek ve yeniliğin yan yana durduğu bir İzmir-Sarajevo yolculuğuna çıkarıyor. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu