Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Cem Adrian

    Cem Adrian

    • Alternatif Müzik

    Cem Adrian Konseri Biletleri

    Müzikte sınırları, tarzları, kuralları dışlayan, kendini sadece “özgür bir müzisyen” olarak tanımlayan, kendine has yorumlarıyla adından söz ettiren Cem Adrian, sevenleriyle buluşmaya devam ediyor. Müzik ile uğraşmaya ortaokul yıllarında başlamışi İstanbul'a gelmeden önce, Edirne'de bölgesel yayın yapan bir radyoda 6 yıl çalışmıştır. Bu radyoda sunucu ve yayın yönetmeni görevlerini yürütmüştür.İlk albümü Ben Bu Şarkıyı Sana Yazdım 2005 yayınlanmış ve hayran kitlesini giderek arttırmıştır. 

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    **Nefes Orman firmasına ait seans için aşağıdaki kurallar geçerlidir.

    ● Etkinlik gişesi etkinlikten 1 saat önce açılır.

    ● 6 yaş altı konsere alınmamaktadır. 6 ve 6 yaş üstü her yaştan katılımcı bilete tabidir.

    ● Organizatör firma etkinlik için uygun görmediği kişileri bilet ücretini iade etmek kaydı ile içeri almama hakkına sahiptir.

    ● Etkinlik firması öngörülmeyen ve kaçınılmaz nedenlerden ötürü programda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

    ● Etkinlik süresince biletinizi saklayınız.

    ● Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek (açık paket sigara, alkol, açık tüm gıda ürünleri) alınmamaktadır.

    ● Etkinlik alanına Selfie Stick ve GoPro çubukları ile girilememektedir.

    ● Etkinlik alanına profesyonel ses ve görüntü araçları (video kamera ve fotoğraf makinası) ile girilememektedir.

    ● Etkinlik alanına Numarasız Ayakta dinleme alanı hariç kamp sandalyesi alınmayacaktır. Diğer tüm oturma eşyası tüm alanlarda kabul edilmeyecektir.

    ● Etkinlik alanına yanıcı, patlayıcı (deodorant, sprey, parfüm, kolonya vb. gibi), parlayıcı, kesici ve delici olarak kullanılabilecek her türlü alet, termos, motor kaskı ve lazer imleci ile girilememektedir.

    ● Tüm katılımcıların kimliklerini yanlarında bulundurması ve istendiğinde ibraz etmeleri gerekmektedir.

    ● Etkinlik alanında yanınızda bulunan eşyaların sorumluluğunun size ait olduğunu hatırlatmak isteriz.

    ● Güvenlik personeli, etkinlik alanına giren herkesi güvenlik aramasına tabii tutacaktır.

    ● Etkinlik alanına evcil hayvan ile girilmesine izin verilmeyecektir. Sadece rehber köpek ile girilebilir.

    ● Etkinlik biletleri sadece organizasyon sahibi tarafından belirlenen resmi satış noktalarından alınmalıdır. Organizasyon sahibi resmi satış noktalarından alınmayan biletlerin sahiplerini etkinlik alanından çıkarma hakkına sahiptir.

    ● Etkinlik biletleri devredilemez ve iade edilemez. Satın alınan bilet yazılı izin alınmadığı takdirde; reklam, yarışma, çekiliş, promosyon vb. Kişisel kullanım haricinde ticari ya da ticari olmayan amaçlarla kullanılamaz. Bu amaçla kullanılan biletler iptal edilecektir ve yasal işlem başlatılacaktır.

    ● Etkinliğe katılan kişilerin fotoğraf ve video çekimlerinin tanıtım materyallerinde kullanım hakkı etkinlik organizasyonuna ait olup katılımcı, etkinliğe katılarak bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.

    ● Profesyonel olmayan cihazlarla, katılımcıları ve sanatçıları rahatsız edecek ve özel hayat gizliliğini ihlal edecek çekim yapılmamasına özen gösterilmelidir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu