Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Ceren Gündoğdu

    Doğanbey Mahallesi، Talatpaşa Blv No:38, 06050 Altındağ/Ankara 11 Nisan 2023 Salı
    • Konser.

    Ceren Gündoğdu

    İstanbul doğumlu müzisyen, 9 yaşında Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı yarı-zamanlı Piyano Bölümü’nü kazandı. 2011'de Boğaziçi Üniversitesi Sosyoloji Bölümü'nü birincilikle bitirdi ve aynı dönemde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Müzikal-Tiyatro Bölümü'nde de eğitimini tamamladı.

    "Melankolik ve romantik duyguların kıyısında gezinen, yalın sözler ve vurucu melodileri yer yer akustik piyano ve vokal performanslarıyla ve kimi zaman da elektronik düzenlemelerle buluşturan" müziğine Lirik Pop adını veren Ceren Gündoğdu lise yıllarında kendi şarkılarını yazmaya ve 2018 sonbaharında bu şarkıları dinleyiciyle paylaşmaya başladı. Mart 2020’de sözü ve müziği kendisine ait şarkılardan oluşan ilk solo albümü Kapalı Gözlerle'yi yayınladı. 2021’de Türkçe Pop’un kültleşmiş eserlerinden Tutsak’ı yeniden yorumlayarak daha geniş bir dinleyici kitlesine ulaştı.

    Naif sesi ve yorumuyla tanınan sanatçı dinleyenleri duygularıyla yüzleştiren şarkılarını dur durak bilmeden yayınlamaya devam ederken, Anadolu müziğine getirdiği özgün yorumuyla ve ülkemizde de sahneye konan Damdaki Kemancı Müzikali, Sidikli Kasabası Müzikali gibi kült Broadway müzikallerindeki başrol performanslarıyla da dikkat çekiyor.

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - CSO ADA ANKARA Mavi Salon

    • 6 yaş üzeri bilete tabidir. 6 yaş ve altı etkinliğe alınmamaktadır. (Çocuk etkinlikleri hariç)

    • Konsere geç gelen izleyiciler alkış arasında içeri alınacaktır. Geç kalan izleyiciler, önceden yerine oturmuş izleyicileri rahatsız etmeyecek ve salon düzenini bozmayacak şekilde uygun koltuklara yönlendirilecektir.

    • Misafirlerin belirtilen oturma düzenine uyması zorunludur. Etkinlik boyunca yer değişikliği yapılamaz !

    • Konser salonları , CSO mağaza ve CSO1826 Sergi Alanı’na yiyecek veya içecekle girmek yasaktır.

    • Konser çıkışlarında yoğunluk yaşanmaması için aracınıza binmeden önce otopark ücretlerini ödeme noktalarından ödeyebilirsiniz.

    • Konser salonuna giriş yapıldıktan sonra,zorunlu haller dışında, konser salonundan çıkış yapılamamaktadır. Zorunlu çıkış yapan  dinleyicilerimiz görevli personelin yönlendirmesiyle alkış arasında salona girebilecektir.

    Bilgi : CSO ADA ANKARA’daki otopark ve salon girişlerinde yaşanan yoğunluktan etkilenmemeniz adına konser ve/veya etkinlik öncesi alana erken gelmenizi önemle rica ederiz.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Ceren Gündoğdu Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraCeren Gündoğdu Ankara Biletleri

    AdresCSO ADA ANKARA Mavi Salon
    125,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü