Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    ÇEV Sanat Konseri

    • Konser

    ÇEV Sanat Konseri

    2009 yılında kurulan ÇEV Sanat, kültür ve sanat alanında ülkemizi yurt dışında temsil eden üstün yetenekli genç müzisyenlerin eğitimlerine destek olarak, bu genç sanatçıların dünyada parlayan yıldızlar olmaları yolunda ilerlemeleri için gerekli imkanları sağlamaktadır. ÇEV Sanat, uluslararası birçok başarıyı ülkemize kazandıran  genç sanatçılarımızı düzenlediği  konserlerle  müzikseverler ile buluşturuyor.

    Onur Konuğu                                                : Haldun Dormen

    Projenin Daimi Gönüllü Sanatçısı               : Halit Ergenç

    Orkestra Şefi                                                 : İbrahim Yazıcı

    Solist                                                               : Jamal Aliyev

    Orkestra                                                         : Olten Flarmoni Orkestrası

    Sanatçılar :

    Deniz Erten İspir (Keman)

    Elman Mecid (Perküsyon)

    Ezgi Su Apaydın (Keman)

    Deniz Şensoy (Keman)

    Doğa Altınok (Keman)

    İklim Özenli (Viola)

    Duru Önhon (Keman)

    Damla Ece Karataş (Piyano)

    Defne Güngör (Keman)

    Fikret Uçar (Piyano)

    QNB Finansbank’ın ana sponsor olduğu etkinliğe Jaguar markası ile Borusan Otomotiv ve Tektaş Saatçilik  sponsor olarak destek veriyorlar. Ulaşım sponsorluğunu Pegasus Havayolları’nın üstlendiği konser, Dijital Etkinlik Teknolojileri Ana Sponsoru Crowdsol’un  dijital yayını ile de kapılarını tüm dünyaya açıyor. Swissotel ve Fairmont Otel  konaklama sponsoru olarak sanatçılara ev sahipliği yapıyor.

    Çev Sanat önderliğinde kültür ve sanat alanında çalışmalar yapan kurumlar;  KUSAV (Kültür ve Sanat Vakfı),  Epos7 Derneği ve Olten Sanat Vakfı bu etkinlikte iş birliği yapıyor.

    - Etkinlik için iade yapılamamaktadır.

    - Kapı açılış saati 20:00, konser başlangıç saati 20:30 dur. Konser başladıktan sonra içeriye izleyici alınmayacaktır.

    - Etkinlik 13 yaş üzeri misafirlerimiz için uygundur.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü