Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Daphnis Quartet

    • Konser

    Daphnis Quartet

    Egemen Uysal, 1. Keman

    Ayça Akünal, 2.Keman

    Denizsu Polat, Viyola

    Sinem Karasu, Çello

    Daphnis Quartet, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası sanatçılarından oluşan 2020 yılında kurulmuş bir yaylı dörtlüdür. Genç ve dinamik kadrosuyla dikkat çeken quartet, bu konserde oda müziği repertuvarının popüler eserlerini seslendirecektir.

    KONSER PROGRAMI

    Joseph Haydn (1732-1809)

    Yaylı Quartet No:41

    Allegro

    Andante o piuttosto Allegro

    Menuetto, Allegro ma non Troppo

    Finale, Vivace Assai

    ara

    Antonín Dvořák (1841-1904)

    Fa Majör Yaylı Quartet No. 12 Op. 96, B. 179 "Amerikan" (1893)

    Allegro ma non troppo

    Lento

    Molto vivace

    Finale, Vivace ma non tropp

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.

    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 

    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.

    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.

    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü