Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dedublüman .

    14 Şubat Salı - 16 Mart 2023 Perşembe
    • Konser.

    Dedublüman

    2010 yılında Trabzon'da kurulan Dedublüman'ın alternatif rock başlığı altında epik ve etnik ögelerden beslenen çeşitli beste ve cover çalışmaları bulunmaktadır. Müzik hayatına İstanbul'da devam eden Dedublüman; eserlerin kayıtlarını, aranjelerini ve düzenlemelerini kendi yapmaktadır. Grup; vokal/gitar ve yaylı tamburda Mustafa Yavuz, yaylı enstrumanlar ud ve perküsyonda Besim Talı, pianoda ve gitarda Hazar Altın, bas gitarda Kıvanç Kumlu, davulda Kurthan Sarpkaya'dan oluşmaktadır. Ayrıca müzisyenlere bu başlıklar altında hizmet de vermektedir.

    Dedublüman en sevilen şarkılarıyla sevenleriyle buluşuyor!

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Ankara - Meb Şura Salonu
    İstanbul Anadolu - Bostancı Gösteri Merkezi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Dedublüman . Biletleri ve Fiyatları

    AnkaraDedublüman . Ankara Biletleri

    AdresMeb Şura Salonu
    340,00 TL'den başlayan fiyatlarla

    İstanbul AnadoluDedublüman . İstanbul Anadolu Biletleri

    AdresBostancı Gösteri Merkezi
    320,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    AdresBostancı Gösteri Merkezi
    180,00 TL'den başlayan fiyatlarla
    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü