Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Dedublüman

    Afyon - 6:45 Kaybedenler Kulübü Afyon Fevzi Çakmak, Atatürk Blv., 03211 Erkmen, 03211 Afyonkarahisar Merkez/Afyonkarahisar 29 Mayıs 2022 Pazar
    • Konser

    Dedublüman

    Dedublüman; davulda Kurthan Sarpkaya, ud ve yaylı sazlarda Besim Talı, bas gitarda Kıvanç Kumlu, vokal ve yaylı tamburda Mustafa Yavuz, klavyede Hazar Altın olmak üzere 5 kişiden oluşuyor. Bunun dışında gruba dâhil olmasa bile aşağı yukarı bütün şarkılarda emeği olan Çağrı Çelik de klarnette. 2010 yılında kurulan grubun Gamzedeyim Deva Bulmam ve Sevince coverları çok sevildi. 

    Dedublüman sevilen şarkılarıyla 7 Mayıs'ta 6:45 Kaybedenler Kulübü - Bolu'da ve 29 Mayıs'ta 6:45 Kaybedenler Kulübü - Afyon'da.

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    Afyon - 6:45 Kaybedenler Kulübü Afyon

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü