Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    • Hrvatski
    • Shqip
    Deniz Sipahi Konser

    Deniz Sipahi Konser

    90 dakika
    • Konser

    Deniz Sipahi Konser

    Yaş Sınırı : 16+

    Süre: 90 dk.

    Şarkıcı, Söz yazarı, besteci ve oyuncu Deniz Sipahi akustik konseri ile Hillside Live’da!

    Pop, rock ve alternatif parçalarından oluşan  repertuarını İstanbul, Ankara, izmir, Çeşme, Bodrum, Akyaka, Uludağ gibi Türkiye’nin çeşitli noktalarında kendi tarzıyla yorumluyor. Bazen güncel, bazen retro şarkıları modern yorumuyla seslendiren Deniz Sipahi, Akustikhane’nin ilk yıllarında konuk olmaya başlayıp, 5 sezon boyunca konuk olarak sayısız cover ile dinleyicilerin karşısına çıktı.
    Dizi jenerikleri, reklam müzikleri denilince akla gelen ilk isimlerden olan Sipahi, ilk parçası “Karaborsa” yı, Güneşi Beklerken dizisinden sonra yayınladı. Hemen sonrasında “Özgürlüğüm Senin” ve Rafet El Roman ile dillere pelesenk olmuş “Leyla” ardı sıra geldi. 2021 yılında, söz ve besteci Mert Carim ve Seda Türkmen’e, aranjenin Deeperise’a ait olduğu “Yeni Sonum” yayınlandı.

    -Etkinlik kapı açılış saati 20:30, etkinlik başlangıç saati 21:00’dir.
    -Etkinlik 90 dk sürecektir.
    -Etkinlik 16 yaş ve üstü katılımcılar için uygundur.
    *Hillside Live, indirimli bilet satın alma koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    *Hillside Live etkinlik alanı ve saatinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
    -Etkinlik alanına dışarıdan yiyecek ve içecek alınmamaktadır.
    -Etkinlik mekanına kamera ve fotoğraf makinası alınmamaktadır.
    -Hillside Live kapalı alanlarında sigara içmek yasaktır.
    -Etkinliğe katılan kişilerin video çekimlerinin online yayın platformlarında kullanım hakkı mekana ait olup katılımcı etkinliğe katılmak suretiyle bu hakkın kullanılmasını kabul etmektedir.
    -Etkinlikte ara verilecektir.
    -Organizasyon şirketinin programda ve bilet fiyatlarında değişiklik yapma hakkı saklıdır.
    -Katılımcılar/izleyiciler bileti üzerinde yazan koltuk numarasına oturmak zorundadır.  Bu kurala uymayan ve yer değişikliğinde ısrar eden katılımcılar etkinlik alanı dışına alınacaktır.
    -Organizasyon firması, diğer misafirleri rahatsız eden/edecek nitelikte, uygun görmediği kişileri etkinlik mekanına almama hakkına sahiptir.

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu