Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    Deniz Taşar - Burhan Öçal’s Jazz Dream

    • Konser

    Deniz Taşar - Burhan Öçal’s Jazz Dream 

    Tarih: 26 Haziran 2022 Pazar

    Mekan: Balat Atatürk Ormanı

    Saat: 20:30

    Kapı Açılışı: 19.00

    Deniz Taşar

    2013 yılında 'Nardis Genç Caz Vokal Yarışması' birincisi, Akbank 'JAmZZ' 'En İyi Yorum' ödülü sahibi ve 'İKSV Genç Caz Yarışması'nın kazananlarından olan Deniz Taşar, 2016 yılında Türkçe parçalarını 'Uykuda Bir Bulut' isimli ilk albümünde seslendirdi. Aynı yıl, bas gitarist Şentürk Öztaş ile birlikte duo projeleri Songs From A Breeze'in 'Chapter One' albümünü yayınladılar.

    Deniz Taşar konserinde ağırlıklı olarak son albümü “Pişman Olunmayan Dünler” ve eski albümlerinden seslendireceği parçalar ile soul’dan R&B ve hip-hop’a uzanan bir yelpazede müzikseverlerle buluşuyor..

    Deniz Taşar: Vokal

    Adem Gülşen: Piyano, tuşlu çalgılar

    Orhan Deniz: Bas gitar

    Onur Başkurt: Davul

    Burhan Öçal’s Jazz Dream

      Vurmalı çalgılar virtüözü ve darbuka ustası Burhan Öçal, kendi grubu İstanbul Oriental Ensemble’ın kuruluşundan bu yana geçen 16 yıl boyunca birçok ülkeye misafir oldu ve birçok ödüle layık görüldü. Bu dönemde Sting ve Kronos Quartet gibi ünlülerle birlikte sahne aldı. Uzun yıllar boyunca Avrupa ve Amerika’da birlikte turneye çıktığı gitarist Elliot Fisk başta olmak üzere Michel Comte, Paco de Lucia ve Andreas Vollenweider gibi müzisyenlerle de birlikte çalışma şansı yakaladı. Amerikalı basçı Jamaaladeen Tacuma ile birlikte Alla Turca albümünü çıkardıktan sonra Montreal Caz Festivali’ndeki konserinde 150.000 insanı büyüledi.

    Bugüne kadar pek çok festivalin konuğu olan ‘Burhan Öçal’s Jazz Dream’ 7. Nilüfer Caz Festivali kapsamında 26 Mayıs gecesi Balat Atatürk Ormanı’nda Bursalı sevenleriyle buluşuyor.

    Burhan Öcal: Vurmalı çalgılar,  perküsyon

    Savaş Özkök: Kanun

    Ümit Adakale: Darbuka

    Uraz Kıvaner: Piyano

    Ozan Musluoğlu: Kontrbas

    Şenova Ülker: Trompet

    Murat Süngü: Çello

    Sedef Erçetin: Çello

    Can Olgun:  Keman

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    - Balat Atatürk Ormanı'nda gerçekleşecek olan etkinliklerde 18 yaş sınırı vardır. 18 Yaş altı bireylerin festivale katılımı veli / vasisi ile mümkündür.
    - Konser alanında oturma düzeni yoktur, kamp sandalyesi ile giriş yapabilirsiniz.
    -  Festivalde etkinlik boyunca video, fotoğraf, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel kayıtlar alınacaktır. Festival seyircileri, etkinliğe katılım göstererek, festival alanında toplanacak fotoğraf, video, ses ve/veya her türlü işitsel-görsel materyallerin kullanımına izin verdiklerini kabul ederler.
     

     

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü