Binlerce etkinlik ve mekanı keşfet...
Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    Şehrini Keşfet #Şehrine Özel Etkinlikler
    • Türkçe
    • English
    Derya Bedavacı

    Derya Bedavacı

    Harbiye, Taşkışla Cd. No:8, 34367 Şişli/İstanbul 18 Haziran 2023 Pazar
    • Konser

    Derya Bedavacı İstanbul Konseri Biletleri

    Derya Bedavacı'nın 2023 İstanbul Harbiye Açık Hava Sahnesi konseri için biletler hızla tükeniyor! Derya Bedavacı İstanbul konserini kaçırmamak için hemen biletinizi alın ve harika bir geceye şahit olun.

    Derya Bedavacı 7 kardeşli bir ailenin 3. çocuğu olarak Sivas’ta dünyaya geldi. Hayatını İzmir’de sürdüren Derya Bedavacı, Ada Su isminde bir kız çocuğu annesidir. Derya Bedavacı’nın eşi Davulcu, Baterist’tir.
    Hakan Altun ile seslendirdiği “Kavuşmalıyız” isimli bir tekli çalışması ile tanınan ve dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Bedavacı, şiir yazmaktadır.
    2018 senesinde “Sayende” isimli bir albümü sevenleri ile buluşturmuş, albüm içerisinde yer alan tüm şarkıların söz ve şarkıları kendisi oluşturmuştur.
    Beste çalışmaları da yapan Bedavacı birçok isme besteler vermiştir. Kubat‘ın seslendirdiği Veda, Buram Buram, Eyvah, Hakan Altun’un seslendirdiği Saki ve Ferhat Göçer seslendirdiği Sanane bunlardan sadece birkaç tanesidir.
    "Deme", "Affet" ve "Ama Geçecek" gibi şarkılarıyla bilinen Derya Bedavacı, zengin repertuvarıyla keyifli bir akşama imza atıyor. Sen de bu etkinlikte yer almak istiyorsan, Biletini Al!

     

    Lütfen almak istediğiniz tarihi seçiniz
    İstanbul Avrupa - Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Sahnesi

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletiniz mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak ise, en geç etkinlik saatinden 48 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçmenizi rica ederiz, aksi takdirde biletinizin iptal işlemi gerçekleştirilememektedir.
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir.
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Derya Bedavacı Biletleri ve Fiyatları

    İstanbul AvrupaDerya Bedavacı İstanbul Avrupa Biletleri

    Organizasyon Gergedan Yapım
    250,00 TL'den başlayan fiyatlarla