Şehrinize özel içerikleri görebilmek için lütfen şehir seçin

Popüler Aramalar
Biletinial Öneriyor
   Biletinial Öneriyor
    -

    20:00 Devrim Dikkaya ile Yerli Cazın Hikayesi - 21:30 Mihriban Aviral & Rustam Rahmedov

    • Caz Festivali

    -25 Haziran 2022, Cumartesi 20:00

    Devrim Dikkaya ile Yerli Cazın Hikayesi

    Caz Derneği YouTube Kanalı

    -25 Haziran 2022, Cumartesi 21:30

    Mihriban Aviral & Rustam Rahmedov

    Dibeklihan Kültür ve Sanat Köyü

    Devrim Dikkaya ile Yerli Cazın Hikayesi

    2002 yılından itibaren caz alanında yöneticilik, organizatörlük, radyo programcılığı ve yazarlık çalışmaları yapan Dikkaya ile Türk Cazı hakkında gerçekleştireceğimiz keyifli söyleşiyi Caz Derneği YouTube kanalından izleyebilirsiniz.

    Mihriban Aviral & Rustam Rahmedov

    Mihrivan Aviral fl 

    Rustam Rahmedov p 

    Türkiye’nin ilk ve tek etnik ve Latin caz flüt virtüözü, ülkesi ve kültürünü dünyaya tanıtmayı kendisine ilke edinmiş sanatçı Mihriban Aviral; klasik müzik, caz piyanisti ve klavsen sanatçısı, aynı zamanda da besteci ve şef olan Rustam Rahmedov  ile müzikseverleri  akustik caz tınıları eşliğinde keyifli bir yolculuğa çıkarıyor.

    Detaylı Bilgi İçin:  https://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    25 June 2022, Saturday 20:00

    Jazz Association YouTube Channel

    The Story of Domestic Jazz with Devrim Dikkaya

    You can watch our pleasant conversation about Turkish Jazz with Dikkaya, who has been working as a manager, organizer, radio programmer and writer in the field of jazz since 2002, on the Jazz Association YouTube channel.

    Mihriban Aviral & Rustam Rahmedov

    25 June 2022, Saturday 21:30

    Dibeklihan Culture and Art Village

    Mihrivan Aviral fl

    Rustam Rahmedov p

    Mihriban Aviral, Turkey's first and only ethnic and Latin jazz flute virtuoso, who is committed to presenting her country and culture to the world; Rustam Rahmedov, a classical musician, jazz pianist and keyboard singer, also a composer and conductor, takes the guests on a pleasant journey with his acoustic jazz tunes.

    For more information: https://www.cazdernegi.org/festivals/bodrumcazfestivali

    • Gününde ve saatinde kullanılmayan biletler geçersiz olup, bilet bedeli ve hizmet bedeli iadesi ve/ veya değişiklik yapılması mümkün değildir. Gün ve saatinde kullanılmayan biletlerin iadesi için Biletinial’dan talepte bulunulamaz.
    • Biletinizi mücbir sebep ya da etkinliğin iptali haricinde herhangi bir sebeple kullanılamayacak iseniz, en geç etkinlik saatinden 2 saat önceye kadar, Biletinial ile irtibata geçebilirsiniz. 
    • Organizasyon sahibi kurum ve/veya kuruluşlar konser verilecek alanlarda ve/veya konser salonlarında oturum düzeni ve planında uygun gördüğü durumlarda yer değişikliği yapma hakkına sahiptir. 
    • Kullanıcı Biletinial üzerinden satın almış olduğu biletler için etkinlik için geçerli olan yaş sınırı kurallarına uyduğunu kabul eder. Yaş sınırları için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır. 
    • Etkinliğe ait indirimli bilet tanımı olması ve indirimli bilet seçeneği ile bilet satın alınması durumunda Kullanıcı bu indirimli bilete tabi olduğu kabul ve tahaahüt eder. İndirimli biletler için satın alınan biletin etkinlik mekanında kimlik ibrazı zorunlu olacaktır.
    • Etkinlik saatine geç kalınması durumunda Biletinial kullanıcının etkinlik mekanına alınması konusunda hiçbir şekilde sorumlu değildir.

    Yorumunuz Başarıyla Gönderildi.
    İşlemeniz yapılırken bir hata oluştu

    Sinema Sinema Tiyatro Tiyatro Konser Konser Spor Spor Tümü